Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

"Vesti" - pevacica godine!

+10
exned
majche
folkshowbiz
slop
vatra
bojana m
seki tigar
tixy27
Mileeee
Me&Myself
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51"Vesti" - pevacica godine! - Page 3 Empty Re: "Vesti" - pevacica godine! Pet Sep 04, 2009 8:26 pm

Arkan



congratulations mira!

52"Vesti" - pevacica godine! - Page 3 Empty Re: "Vesti" - pevacica godine! Sub Sep 05, 2009 1:49 am

delija



Zasluzila je da bude pevacica godine!

53"Vesti" - pevacica godine! - Page 3 Empty Re: "Vesti" - pevacica godine! Uto Nov 24, 2009 10:03 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

pohvale za "Vesti"


Redakcija "Vesti" 17. put po redu bira najbolje, pevače, pevačice i hit u kategoriji zabavne i narodne muzike za 2009. godinu. Izbor, da podsetimo, traje do 15. decembra, kada će biti poznati pobednici, a nekoliko dana kasnije biće upriličeno svečano uručenje priznanja našeg lista. Ko će ove godine poneti laskave nagrade za najbolje zavisi isključivo od glasova naših čitalaca, ali i od oko 100 anketiranih pevača, koji će ocenjivati rad svojih kolega u ovoj godini. U konkurenciji su isključivo pevači koji su ove godine objavili album ili singl. Sve pristigle glasove u našu redakciju, kao i glasove pevača, sabiraćemo i proglasiti pobednika.
Folk pevačica, koja se već okitila našim priznanjem, Mira Škorić, kaže da joj se sviđa naš list i redovno čita "Vesti", kada je u inostranstvu.
- Kad sam van zemlje obavezno čitam "Vesti" i mogu samo da vas pohvalim. Za svakog ima pon ešto. Najviše mi se dopada što "Vesti" kratko i jasno obaveštavaju naše ljude koji žive svuda po svetu o svim dešavanjima u zemlji. Posebno mi se sviđa što o nama pevačima pišete realno, što prate naš rad i gostovanja po dijaspori. To mnogo znači za nas pevače, ali i naše ljude koji žele da nas vide. Svaka čast - kaže Mira Škorić.
Naše čitaoce podsećamo da za svoje favorite mogu glasati poštom putem kupona, koje objavljujemo svakodnevno u našem listu, kao i putem mejla redakcije. Zato glasajte, jer možda upravo vaš glas bude presudan za pobedu vašeg omiljenog pevača.


Mira Škorić:
- Po mom mišljenju najbolji u 2009. godini su Aca Lukas, Lepa Brena i njena pesma "Uđi slobodno", kao i Zeljko Joksimović, Marija Šerifović i pesma "A, ja ludujem" koju peva Dženan Lončarević.

http://www.mira-skoric.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu