Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Starije vesti

+3
Mileeee
Me&Myself
eXtREMe
7 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Sub Maj 31, 2008 10:33 am

slop

slop
Urednik
Urednik

Starije vesti - Page 3 T_Clipboard01m_dbd990d

52Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Sub Maj 31, 2008 10:40 am

slop

slop
Urednik
Urednik

nekoliko članaka oko one nesrećne podgorice
Starije vesti - Page 3 T_Clipboard01m_5820b5b
Starije vesti - Page 3 T_Clipboard01m_9b4b14c

53Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Uto Jun 03, 2008 3:30 pm

slop

slop
Urednik
Urednik

Članak je objavio sarajevski "Express" što znači da je 90% svega što je napisano - izmišljeno. To je moj odgovor. Laughing
Inače, članak je izašao, ako se ne varam, prošle godine. Laughing

54Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Uto Jun 03, 2008 3:33 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Hvala puno na odgovoru, znas kolko si mi pomogo. Mad Laughing Laughing

http://www.mira-skoric.com

55Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Uto Jun 03, 2008 3:33 pm

slop

slop
Urednik
Urednik

ja se još pitam gde si Laughing a ti tumačiš članak Laughing

56Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Uto Jun 03, 2008 3:38 pm

slop

slop
Urednik
Urednik

ok Laughing

57Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Pet Jun 06, 2008 3:52 pm

beba

beba

Me&Myself ::Najveći hitovi '99. godine
Starije vesti - Page 3 F_am_8626b25


e ja sam kupila cd danas...dragana se krije ispod smješka...a na cd-u su pjesme:

hit '99
1.Aca Lukas-Bele ruže
2.Ana Bekuta-Tvoje pravo ime
3.Mile Kitić-100 načina
4.Sneki-Dve tajne
5.Željko Šašić-Strah od poraza
6.Dragana-Nema te nema
7.Nino-Laži su me opekle
8.Mira Škorić-Kraj ljubavi
9.Miroslav Kovačević-Sa tobom ljubav počinje
10.Dream Team-Mesečina rmx

58Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Pet Jun 06, 2008 4:35 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

eh slope slope Rolling Eyes Laughing Laughing
Hvala na obavestenje beba Wink

http://www.mira-skoric.com

59Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Čet Jun 19, 2008 6:38 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ana Bekuta:

Kada govori o prijateljima, neizbežno se pocinje od njene najpoznatije prijateljice, kojoj je Ana i vencana kuma, Mire Škoric.

- Mislim da ona mene doživljava kao duhovnu mamu u ovom poslu. Upoznala sam je pre osamnaest godina kada je pevala na audiciji za nastupe na turnejama koje su se zvale "Raspevana jesen". Iako je mlada jedanaest godina od mene, naše prijateljstvo je opstalo svih ovih godina. Kada se rodila Mirina Milica, upoznala sam a potom i stekla divne prijatelje Gocu i Dragana Ivanovica, tada ginekologe u Klinici u Višegradskoj.

Ipak, žena koja sve zna o Ani, kao i obrnuto, zove se Hani, odnosno Sonja Mitrovic (prva supruga Željka Mitrovica, prim. a.).

- Družimo se što u studiju, što privatno, kada nam to obaveze dozvoljavaju s obzirom na to da ona ima dvoje dece. Nerazdvojne smo vec jedno sedam-osam godina i ona mi je stvarno najbolja prijateljica.

A šta je za nju lud provod?

- Onaj koji se desi iznenada. U studiju, na primer. Bez obzira da li smo završili posao ili ga nismo ni poceli, naide neko raspoloženje i onda Mira, Hani, snimatelj, ja i drugari koji su tu napravimo žurku. Lud provod je bio te godine kada sam se uselila u ovu kucu i slavila svoj rodendan. Dovela sam nekoliko muzicara, ispomerala sav nameštaj u dnevnom boravku i, zabava je trajala do zore. Lud provod za mene je kada sam u prostoru gde se osecam opušteno i sa ljudima koje volim, kad svi dišemo kao jedno. Ti koji se opuštaju na javnim mestima hoce da budu videni. Ja to ne želim. Ne želim da me svi vide kada su moji ventili otvoreni. Jer, oni su samo moji.

http://www.mira-skoric.com

60Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Sre Jul 09, 2008 1:03 pm

*anna*

*anna*
Urednik
Urednik

Starije vesti - Page 3 Svetxc0

http://www.urban-off.com

61Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Sre Avg 20, 2008 2:29 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

A OD KUMA JOCE CECA I MIRA
Ceca Ražnatović i Mira Škorić za 100.000 evra pevaju u Dominikanskoj Republici na svadbi kuma kontroverznog "biznismena" Joce Amsterdama!

Ceca i Mira Škorić odlaze u Dominikansku Republiku kako bi pevale na svadbi najboljeg prijatelja i kuma, kontroverznog "biznismena" Joce Amsterdama, tvrdi izvor Kurira blizak atraktivnim pevačicama! Svadba na kojoj će se ove pevačice naći u ulozi "zabavljača" trebalo bi da se održi poslednjeg vikenda januara, pa su pripreme za putovanje uveliko počele.

- Ceca i Mira dobile su primamljive ponude od najboljeg prijatelja i kuma "kontroverznog biznismena" Joce Amsterdama - kaže naš izvor i dodaje:

- Budući da su Joca i pokojni Arkan bili dobri drugari, njegov prijatelj je želeo da mu na svadbi peva komandantova udovica. Mladoženja je iskoristio Jocino veliko prijateljstvo sa Cecom i preko veze došao do atraktivnih pevačica, sa kojima se dogovorio o svim detaljima vezanim za svadbeno veselje. Koliko mu je bilo važno da se baš njih dve pojave na svadbi, vidi se po cifri koju je izdvojio kako bi platio njihov angažman.

- Ponudio im je honorar od po 50.000 evra za svaku, sa svim plaćenim troškovima puta i smeštaja u jednom od najluksuznijih hotela u sunčanoj Dominikani. S obzirom na to da su obe pevačice suvi profesionalci, sa velikim zadovoljstvom prihvatile su ovu atraktivnu ponudu i već se spremaju da otputuju na ovo egzotično mesto - zaključuje naš sagovornik.

Inače, odavno je poznato da se Ceca skoro nikada ne prihvata ponude za ovakav tip tezgarenje, bez obzira na to o kolikoj svoti i kojoj valuti je reč. Kako tvrde upućeni, naša najpoznatija pevačica je ovog puta napravila izuzetak jer se radi o porodičnom prijatelju i čoveku koga je njen suprug veoma cenio.

Mira: Tačno je, zvali su nas iz Dominikane!

Istinitost informacije koju smo dobili potvrdila nam je i pevačica Mira Škorić:
- Tačno je da smo dobile ponudu da pevamo u Dominikani! Lepo bi bilo da malo otputujemo, odradimo svadbu i spojimo lepo s korisnim. Iako smo još uvek u fazi pregovora, ponuda mi je veoma primamljiva jer nikada nisam bila u Dominikanskoj Republici. Svadbu pravi jedan gospodin, koji je inače naš veliki prijatelj, pa se podrazumeva da ćemo malo pevati, a malo i uživati kao gosti - rekla je Škorićeva.

http://www.mira-skoric.com

62Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Sre Avg 20, 2008 2:32 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

ZLATNE PALMICE ZA PEVAČE I PEVAČICE!
TV Palma proslavu 13. rođendana obeležila dodelom tradicionalnih godišnjih nagrada u "Kabareu Rouz"


Starije vesti - Page 3 1702

Da broj trinaest može biti i te kako berićetan, preksinoć je pokazao "baksuzni" rođendan TV Palma u "Kabareu Rouz", gde je estradni esnaf uživao u piću, đuski, ćaskanju i pokupio već tradicionalne "zlatne palme". U moru nagrađenih, titulu pevačice godine ponela je slatka mala Jelena Karleuša, koja je, odevena u dugu seksi haljinu, prisutne "muškardine" ostavila bez daha. Kada su se mikrofona prihvatile Mira Škorić i Sanja Đorđević, ceo klub je skočio na noge lagane.

Mina Kostić prošetala je novog dečka, biznismena Dragana Kameleona, i tako potvrdila da je njen sada već bivši dečko Tika pao u zaborav. Toše Proeski zaboravio je da donese CD, te je tako, na razočarenje mnogobrojnih devojaka, otpevao samo refren pesme "Tajna". Titovu pionirku Tijanu Dapčević bodrio je suprug Milan, a nekrunisani kralj splavova Marko Bulat cmakao je svoju lepšu polovinu naočigled svih prisutnih.

U dobroj muzici i veselom društvu uživali su fudbaleri Vladimir Stojković i Nikola Trajković, dok je dorćolski zvrk Džej Ramadanovski ćakulao sa Julijom i Julijom. Slavlje su uveličali i Leontina Vukomanović, Sergej Ćetković, Tina Ivanović, Goga Sekulić, Saša Matić, pevačko otkriće godine, atraktivna i glasovita Ivana Jovanović i ostali estradni likovi, a najveći aplauz pobrao je vaš omiljeni Kurir, koji je proglašen za najbolje i najtiražnije dnevne novine u 2005. godini!

DRAGANA TRIPIĆ

http://www.mira-skoric.com

63Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Sre Avg 20, 2008 2:35 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

TRIO SVADBIKO
Ceca, Mira Škorić i Aca Lukas pevali na svadbi kuma Joce Amsterdama i venecuelanske misice Marijele

Nakon nebrojenih svadbi na kojima je pristajala da, kao specijalna gošća, zapeva tek poneku pesmu, Ceca Ražnatović je napokon odradila jednu pravu svadbenu tezgu, u duetu s kolegama Mirom Škorić i Acom Lukasom!

Kao što je Kurir već najavio, njih troje su ovog vikenda pevali u Buenos Ajresu, na svadbi izvesnog Dragana Ilića, poznatog kao kuma "biznismena" Joce Amsterdama, i venecuelanske misice Marijele, a to zadovoljstvo koštalo je mladence celih sto hiljada evra, koje su koleginice podelile na ravne časti!

Svadbeno veselje održano je u ekskluzivnom hotelu "For sizons", koje je za ovu priliku pretvoreno u pravi mali srpski raj - na meniju su, pored neizostavnih internacionalnih specijaliteta poput kavijara i guščje džigerice, bila naša tradicionalna jela, sa sarmom, pečenjem i prebrancem "na čelu", a salom su se orili "Beograd", "Vreteno", "Kukavica", "Kad bi bio ranjen", "Prijatelji","Zašto nosiš prsten moj", "Kisela voda", Nešto protiv bolova" i drugi hitovi koje su Mira, Ceca i Aca izvodili sa stalnim orkestrom folk dive.

Ražnatovićeva je izazvala pravi delirijum među svatovima različitih nacionalnosti, ne ustežući se da najveselijima ispunjava muzičke želje, a zapažena, bogami, beše i Mira, kako po standardno dobrom glasu, tako i po stasu, koji je odnedavno ukrašen silikonskim grudima.

Aca Lukas, željan svirke, takođe je napravio pravi ršum među zvanicama, pa su gosti, pored standardne zabave, morali i da se slikaju s većinom gostiju, koji su strpljivo stajali u redu kako bi se ovekovečili sa svojim idolima. Društvo pevačicama pravili su Cecina deca i sestra Lidija Ocokoljić, koji su ovu posetu iskoristili, između ostalog, i za šoping po argentinskoj prestonici.

http://www.mira-skoric.com

64Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Ned Avg 24, 2008 7:59 pm

beba

beba

EDIT: To je vec postavjeno u Press-u jos kad je izaslo. Nema potrebe kopirati ga i ovde, izbegavamo svadje.

Me&Myself.

65Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Ned Avg 24, 2008 8:04 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Starije vesti - Page 3 660197_stan

http://www.mira-skoric.com

66Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Ned Avg 24, 2008 8:15 pm

beba

beba

beba ::EDIT: To je vec postavjeno u Press-u jos kad je izaslo. Nema potrebe kopirati ga i ovde, izbegavamo svadje.

Me&Myself.


izvini,nisam znala... Embarassed

67Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Pon Sep 08, 2008 10:11 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Nedavno te oštro napala Vesna Rivas i ne štedeći reči, govorila je o tebi u najgorem svetlu. Zbog čega si joj “stala na žulj”?

Vesna Vukelić – Vendi: Kada je pomenuta pevačica imala spor sa Mirom Škorić, stala sam na njenu stranu, jer sam smatrala da je nezaštićena i da je treba bar moralno podržati, mada sam kasnije zažalila zbog toga. Iako su se svi sprdali sa njom i omalovažavali je, ljudsko u meni teralo me je da branim “nejaku”. Vrlo brzo sam uvidela da to nije baš tako, posebno kada je dotična krstila svoje kučiće. Danas ta osoba, koja nema nimalo dodirnih tačaka sa mnom, tvrdi da sam glupačica, da sam se prodala za silikone, da se foliram, spavam sa leksikonom “Vujaklija” i da sam jednostavno žena koja je odlepila. Shvatila sam da se radi o osobi koja ima šizofreni rascep ličnosti.

http://www.mira-skoric.com

68Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Pon Nov 10, 2008 6:22 pm

*anna*

*anna*
Urednik
Urednik

Autor:Svet
Objavljeno: 18.04.2003

MIRA ŠKORIĆ: "PRE ĆU KUPITI DOBAR BRUSHALTER NEGO SILIKONE!"

Iako je prati glas da je prava opasnica i da nema "dlake na jeziku" već duže vreme nije bila akter nikakvog skandala. Retko se pojavljuje u javnosti i čeka momenat kada će imati šta da kaže. Posle dve godine ćutanja, Mira Škorić je raspoložena za razgovor jer ima povod, a to je - novi album. Reč je o devet novih pesama koje su svetlost dana ugledale u izdanju "Grand produkcije", a o kojima naša sagovornica kaže:
"Album tek što se pojavio na tržištu, pa bi po nekoj logici sada trebalo da budem stalno prisutna u medijima i da promovišem nove pesme. Ipak, donela sam sasvim drugačiju odluku. Biram novine, novinare sa kojima sarađujem, pa i trenutke kada ću da nastupim u javnosti. Nove pesme sam pripremala godinu i po dana, a na spisku mojih saradnika su Miša Mijatović, Nikola Grbić, Alek Aleksov, Bane Opačić, Željko Joksimović, Dorijan Šetina i svi oni su mi dali neophodnu energiju da bih dobro obavila posao. Posebno sam zahvalna mojoj kumi Sonji Mitrović Hani kao i Marini Tucaković jer bih otpevala sve ono što ona napiše. U opticaju je bilo dvadesetak pesama od kojih sam čak petnaest snimila, ali sam samo devet objavila, tako da mi je ostalo nekoliko pesama za novi album, ako budem uopšte više snimala."


Starije vesti - Page 3 Miraskoricix1.thStarije vesti - Page 3 Thpix

Znači li to da nameravaš da se povučeš sa estrade?
Šalim se. Nadam se da će se do objavljivanja mog sledećeg albuma mnogo toga promeniti. Ovako ne može više da se funkcioniše. Velika je kriza! Moj album je puno koštao i mnogo ulažem u sebe i svoju karijeru. Zato jedva čekam da se vrate ona vremena kada su funkcionisali tantijemi i autorska prava. Vreme je i da se raščisti situacija na estradi, a ne da svako može da se pojavi i da se predstavlja kao pevač.

Kažeš da je velika kriza, znači li to da ni narodnjaci ne zarađuju basnoslovne cifre kako se priča?
Uvek se pričaju bajke o avionima i kamionima. Živim skromno i nikada nisam pričala o basnoslovnim novogodišnjim honorarima ili o tome kako sam za jedan vikend uzela hiljade i hiljade evra. Nije istina da nam cvetaju ruže. Stanje je srednje žalosno. Dve godine me nije bilo i za to vreme sam prikupljala energiju i borila se sa mnogim nedaćama kako bih izdala ovaj album.

Sa čim si se to borila?
Trenutno vodim bitku oko računa za struju koji iznosi 50.000 dinara! Ne pričam ovo da bih se žalila. Grejala sam se cele zime na struju, tako da je to moj problem kao i to što živim u zgradi u kojoj ne postoji centralno grejanje. Imam niz obaveza i svakodnevnih životnih bitaka, i nemam vremena da se bavim time koliko ko zarađuje. To je neumesno i ružno, a osim toga, te velike cifre su lažne.

Priča se da su sada velike cifre u opticaju samo kada se izdavačima prodaje album. Kako si ti prošla po tom pitanju?
Novac doživljavam kao nužno zlo. Kada sam prodavala svoj materijal bila sam realna i napravila sam korektan dogovor sa Sašom Popovićem. Nema senzacija po tom pitanju.

Tvoja prva pojavljivanja sa novim pesmama su bila baš u emisijama "Grand produkcije". Tako si nedavno došla na snimanje i izazvala pažnju svojih kolega zbog uvećanog obima grudi. Da li si i ti postala vlasnica silikona?
Nisam! Pre ću kupiti dobar brushalter nego što ću kupiti silikone. Nisam protivnik uvećanja grudi uz pomoć estetske hirurgije. Rado bih to i sama uradila, ali se veoma plašim anestezije i skalpela. To je jače od svake moje želje.

Autor nove serije tvojih fotografija je Dejan Milićević. Jesi li zadovoljna?
Kako da ne. Već su krenule priče o tome da sam se operisala i uradila ovo ili ono. To nije tačno, osim što sam skinula nadogradnju kose. Moje fotografije nisu toliko kompjuterski obređene da ne ličim na sebe. Sa Dejanom imam odličnu saradnju i mislim da su svi naši zajednički projekti uspešno odrađeni. Veliku zahvalnost dugujem modnoj kući "Mamon S" sa kojom sam uspostavila odličnu saradnju. Moja garderoba, odnosno, moj stajling njihovo je delo i mislim da to rade perfektno. Smatram da mi je potrebna stručna pomoć jer ne želim propuste i ne stidim se da to priznam.

Veliku pažnju skrenuli su stihovi jedne tvoje pesme: "Lak je kamen oko vrata i da skočim sa petog sprata". Hoće li biti ponovljena medijska senzacija kakva je svojevremeno bila zbog pesme "Oboje ću da odležim"?
Meni se ta pesma veoma dopala. Ta rečenica je zaista narodska i sigurna sam da smo svi mi bili u situaciji, kada nam "pukne film", da bubnemo takvu glupost. Veliki je broj reakcija na tu pesmu, ali ne negativnih.

Pred izlazak tvog prethodnog albuma, mnogo prašine se podiglo oko dueta sa Željkom Bebekom. Da li si zadovoljna kako se ta priča završila?
Veliki je broj novina u kojima su osvanule moje i Željkove izmišljene izjave. U svojoj karijeri imam mnogo snimljenih dueta i bilo je planova da se jedna duetska pesma nađe i na ovom albumu. Međutim, zaključila sam da bi to bila suvišno. Imala sam priliku da snimim duete sa najpopularnijim pevačima sa ovih prostora.

Sa kim je trebalo da otpevaš taj duet o kojem si razmišljala?
Nisam imala odgovarajuću pesmu. Volim kako peva Tifa, Petar Grašo, Vlado Kalember i bilo bi mi zadovoljstvo da sa nekim od njih otpevam duet. Ipak, najveća želja mi je da snimim duetsku pesmu sa Halidom Bešlićem.

Nisi mi odgovorila da li si zadovoljna efektom dueta sa Bebekom?
Išli smo na zajedničku evropsku turneju i ta pesma ima odličnu prođu. U Srbiji je prošla medijski nezapaženo iz meni nepoznatih razloga. Snimili smo visokobužetni spot koji smo dostavili većini televizijskih stanica. Nažalost, spot iz meni nepoznatih razloga nije emitovan, ali zato se u dijaspori u svim diskotekama vrti.

Planiraš li da ovu promotivnu kampanju upotpuniš i video spotovima?
Svakako. Snimiću spot za jednu baladu za koju bih mogla da kažem da je najkvalitetnija pesma u mojoj dosadašnjoj karijeri. Naziv pesme je "Od poraza do pobede", a njen autori su Željko Joksimović, Marina Tucaković i Alek Aleksov.

Ima li istine u pričama da je Željko prilično skup kao autor, a da je pri tom i izuzetno sujetan?
Ne razumem pitanje. Željko Joksimović je moj prijatelj i o njemu mislim sve najlepše. Izuzetan je čovek, a o tome kakav je saradnik moći će da zaključi svako ko čuje pesmu koju je uradio za mene. Mnogo ga volim i ružno mi je što ga takve priče prate.

Načuo sam da planiraš solistički koncert u Beogradu?
Moja publika je zaslužila koncertu u Beogradu. To mi je velika želja, a i dugo nisam imala neki veći nastup u mom gradu - Beogradu. To planiramo moj menadžer Bane Obradović i ja, ali pre toga ćemo odraditi promociju za novinare i moje kolege.

Kada su u pitanju nastupi u inostranstvu, ti nemaš probleme sa vizama zbog zatvaranja estradnih agencija i hapšenja vlasnika, zar ne?
Imala sam sreću da sarađujem sa Smiljkom Čakalić. Imam nemačku boravišnu vizu, posedujem hrvatsku putovnicu i zaista nemam nikakvih problem, ali mi je žao kolega. Plaćali su ogromne sume za te vize koje sada ne važe.

Možda će se neko začuditi što kažeš da ti je žao kolega jer te prati glas da si "zmija", "zlobnica",....
Nije me briga šta će ko da kaže! Žao mi je moje kume Ane Bekute, Hani i još nekolicine kolega. Oni će dokazati svoj status estradnih umetnika. Užasno je ko se danas sve predstavlja kao menadžer i kakve probleme mogu pevači da imaju zbog njih.

Pre nešto više od mesec dana objavljeno je da ti i tvoj bivši suprug Vasa Jeremić ponovo zajedno živite.
Ima novinara koji, uslovno rečeno, zabadaju nos gde im nije mesto. Saznala sam ko je to napisao i dobila sam veliko izvinjenje. Šalu na stranu, nikada se nisam svađala sa svojim bivšim mužem, tako da ne možemo ni da se mirimo. O zajedničkom životu sa Vasom Jeremićem nema govora. Odavno je stavljena tačka na tu temu. Kada su u pitanju tako delikatne informacije mislim da bi bio najosnovniji red da novinar proveri sa akterima koliko ima istine toj priči. Odlučila sam da više neću da se nerviram već ću sve takve sporne situacije rešavati na sudu.

Da li si već tužila nekog novinara?
Tužila sam, pretila i na kraju dobila izvinjenje i odustala. Ali, ne želim da mi se to ponovi i zato sada biram novine za koje pričam kao i sa kojim novinarima sarađujem. Ne želim da čitam izmišljene intervjue i laži o sebi.

Koje laži si pročitala o sebi?
Verovatno bi mi bila potrebna cela stranica kada bih počela da nabrajam sve neistine objavljene o meni. Trudim se da budem korektna. U situacijama kada me neko izmišljotinama povredi, zaista ne znam kako da reagujem.

Kakve reakcije su moguće?
Kada bih u tom trenutku znala ko je napisao tekst već bih znala kako da reagujem. Imala sam konflikt sa jednim novinarem koji je u lošim odnosima sa pola estrade. Namerno neću da ga imenujem. Inače, nepredvidljiva sam! Imam nezgodnu narav i mogu da budem užasno neprijatna kada znam da sam u pravu.

Znači li to da bi ti nekome izgrebala lice, počupala kosu, pretila...?
To su jeftini fazoni. Oni koji treba da znaju već su upoznati sa tim koliko mogu da budem neprijatna.

Pošto smo malopre konstatovali da je Vasa Jeremić izašao iz tvog života, reci, ko je aktuelan?
Vasa Jeremić u mom životu postoji jer je on otac moje kćerke Milice Jeremić. Mi smo u izuzetno korektnim odnosima. A, ako si mislio da li imam vezu, moj odgovor je potvrdan. Bilo bi glupo da sam sama. Imam veoma ozbiljnu vezu, ali nije reč o muškarcu koji je javna ličnost. Oboje imamo svoje karijere, ali njega apsolutno ne zanima javnost.

Tvoja kćerka Milica je sada već đak prvak?
Milica pohađa prvi razred osnovne škole i da se pohvalim, odličan je đak. Krenula je i na časove engleskog jezika, prepametna je. Ona mi je najsvetlija tačka i najveće bogatstvo u životu. Mi smo najbolje drugarice.

Kada su u pitanju aktuelna dešavanja u Srbiji ti se nisi oglašavala po tom pitanju za razliku od nekih tvojih koleginica. Namerno ili slučajno?
Promenila sam broj telefona zbog nekih navalentnih novinara. Nije moje da komenatrišem aktuelnu političku situaciju. Mogu da imam i imam svoj stav, ali nisam ni kompetetna, a ni na nekoj funkciji koja bi zahtevala da se o tome izjašnjavam.

http://www.urban-off.com

69Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Sub Dec 13, 2008 6:19 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ни наше поднебље не обилази вечито ривалство између блонда и бринета.
- Ахх, то је вечити рат! Док сам била плавуша, све ми је ишло низбрдо, више навијам за смеђе жене. Никада не бих правила странку, али ако неко буде, у име црнки и смеђих - ту сам, као члан! - рекла је за „Правду" Мира Шкорић.

http://www.mira-skoric.com

70Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Ned Dec 21, 2008 1:51 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Starije vesti - Page 3 Topliste1we8

http://www.mira-skoric.com

71Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Ned Dec 21, 2008 1:55 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Starije vesti - Page 3 Topliste2pv6

http://www.mira-skoric.com

72Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Sub Jan 24, 2009 1:05 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Starije vesti - Page 3 1230781_scan0018-1

http://www.mira-skoric.com

73Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Pon Jun 01, 2009 1:48 pm

Tijana

Tijana
Urednik
Urednik

Ne znam dali je ovo vec postavljeno. Surprised

Starije vesti - Page 3 Mira2

Starije vesti - Page 3 28mnt6r

74Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Sub Avg 15, 2009 12:25 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Starije vesti - Page 3 Novaploca

http://www.mira-skoric.com

75Starije vesti - Page 3 Empty Re: Starije vesti Uto Avg 18, 2009 9:18 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Top liste, 2000god.

Starije vesti - Page 3 2005281_toplista Starije vesti - Page 3 2005282_toplista1

I ovo u vezi Fokusa je takodje staro, a ovo u Expressu je nesto novije ali ne znam od kada je tacno.

Starije vesti - Page 3 2005283_tuzifokus Starije vesti - Page 3 2005284_1


Preuzeto sa foruma Elme Sinanovic

http://www.mira-skoric.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Similar topics

-

» "Vesti" - pevacica godine!

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu