Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tragovi secanja ( Mira i Serif )

+15
Tijana
*anna*
oljaolja
slop
Mina
quietstorm
andjeoskog lica vrag
Mileeee
tixy27
VIP Live
vitez
beba
srce puno nemira
OoOLukaOoO
Me&Myself
19 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Mar 21, 2009 1:36 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Mira je snimila duet sa Serifom. Malopre je isao na PINK-u jedan deo pesme. Bice postavljeno kasnije na youtube, pa komentarisacemo ovde.

http://www.mira-skoric.com

2Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Mar 21, 2009 1:40 pm

OoOLukaOoO

OoOLukaOoO



evo i pesme! Embarassed Very Happy

3Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Mar 21, 2009 1:44 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Nije losa pesma, uz dobru promociju u Grandu moze biti hit...

Ali, zasto Serif?! Sad

4Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Mar 21, 2009 1:47 pm

beba

beba

srce puno nemira ::Nije losa pesma, uz dobru promociju u Grandu moze biti hit...

Ali, zasto Serif?! Sad

to se i ja pitam...od tolko pjevača ona konjića našla...

5Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Mar 21, 2009 1:47 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Serif nije los pevac, bas naprotiv, ali meni je kao pojava malo odbojan. No dobro... Njega vole u Bosni, i mozda joj ovo dobro dodje.


I meni je ovaj deo ok, ali jos uvek ne bi da govorim o tome sve dok ne cujemo celu pesmu.

http://www.mira-skoric.com

6Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Mar 21, 2009 1:51 pm

beba

beba

ne kažem ja da je loš...samo ga ne volim...od kamare bosanskih pjevača ja mogu njega i halida bešlića i dinu merlina izdvojit...

7Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Ned Mar 22, 2009 10:23 am

vitez



cuo sam taj dio pjesme i nije mi nesto...

8Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Ned Mar 22, 2009 10:38 am

VIP Live

VIP Live
Urednik
Urednik

Slazu im se glasovi. To sam prvo primetio kada je krenula pesma.
Inace pesma mi se uopste ne svidja. Na prvo slusanje, ne nikako.

9Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Uto Mar 24, 2009 12:19 pm

tixy27

tixy27

pesma mi se ne dopada. ne volim ovakav tip pesama. ali mislim da ce odlicno proci i da ce biti hit. sto je za miru u svakom slucaju i najvaznije.

10Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Uto Mar 24, 2009 6:20 pm

vitez



ma kakav hit, nit je moderna nit posebna vec samo dosadna
pitam se koja je seljacina to komponovala...

11Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Uto Mar 24, 2009 6:30 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

tixy27 ::pesma mi se ne dopada. ne volim ovakav tip pesama. ali mislim da ce odlicno proci i da ce biti hit. sto je za miru u svakom slucaju i najvaznije.

Slažem se meni isto nije ništa posebno ovaj dio sam preslušao svega 5 puta, ali neću donosit konačno mišljenje prije cijele pjesme. I već sam rekao da mi glupo što su ga najvljivali onako. Rolling Eyes

http://www.slavica-cukteras.net

12Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Uto Mar 24, 2009 7:19 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ma njoj nije bio cilj da uradi pesmu u modernom tj u njenom fazonu, nego da se malo priblizi Bosanskoj publici. Serif svakako ima drugaciji stil i drugaciju publiku, ona se je samo dobro uklopila u tome, a sto i ne bi kad moze sve da peva. Citam komentare na youtube-u i na nekim ostalim forumima, i svima se pesma svidja, oni koji kao prate Serifov rad kazu da ce ovo biti pesma godine i sta ja znam. Ne treba uvek gledati sve to sa nase gledne tacke, posto ocito je da ona ovu pesmu nije uradila da bi nama "udovoljila", ova pesma ima potpunu drugaciju pricu i ona nesto drugo zeli da postigne time i mislim da ce uspeti.

http://www.mira-skoric.com

13Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Uto Mar 24, 2009 7:26 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

To je istina jer Šerif je u Bosni popularan i dobro slažem se da ovo nije njen duet već njegov ako me razumijete šta hoću reći Laughing
No kako sam rekao neću odlučivati o pjesmi dok ju cijelu ne čujem Wink

http://www.slavica-cukteras.net

14Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Uto Mar 24, 2009 10:24 pm

vitez



moguce i to. vidjecemo sta ce bit

15Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Pet Mar 27, 2009 9:29 pm

vitez



zapalila se neka diskusija i velika kritika protiv mire na youtube radi te pjesme.

16Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Maj 09, 2009 2:05 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

uskoro treba da izadje serifov album... nadam se da cemo cuti sledeceg petka u grandu ili sledece subote u goldu promociju dueta.

http://www.mira-skoric.com

17Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Maj 09, 2009 3:13 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

procitala sam neke komentare na yt.ma nek komentarisu ionako nemaju nista drugo u zivotu i na taj nacin lece komplekse.miri niko ne moze da ospori da najbolje peva na estradi a oni nek pljuju ianako se niko ne obazire na to.
miro ajde vise taj album izbaciiiiiiiiiiii

18Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Maj 09, 2009 3:16 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Nece Mira skoro, bar ne do festivala, ali posto je Serif poceo promociju mozemo se nadati uskoro bar duetu...

19Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Maj 09, 2009 3:16 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Nece Mira skoro, bar ne do festivala, ali posto je Serif poceo promociju mozemo se nadati uskoro bar duetu...

20Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Maj 09, 2009 5:06 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

mi se ovde siroti samo nadamo ili emisiji ili duetu ili albumu...

21Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Maj 09, 2009 6:09 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ma komentari na youtube nemaju veze sa Mirom, to su pomesali politiku, Srbiju, samo te politicke komentare su obrisane pa sada ispada malo drugacija slika.

Nece Mirin album pre jesen.
Duet nam je jedina nada sada.
A tek kad krene leto, vrucina, pali nama Mira za Opatiju kao i svake godine, sigurno je nece biti jedno mesec dana u Srbiji, a u javnosti da ne pricam. Samo sto smo proslo leto imali pesmu "necu preziveti" da slusamo tokom leta, nadamo se da ce sada i duet nadohnaditi njeno odsustvo. Hoce zena da odmara, pa to ti je. Laughing Neka, zasluzuje, nek uzivo u zivotu... Very Happy

http://www.mira-skoric.com

22Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sub Maj 23, 2009 7:39 am

quietstorm

quietstorm

Ovako na prvo slušanje pjesma zvuči dobro. Kod prvog dojma svakako su mi najbitniji vokali, a u ovom duetu se o vokalima nema baš puno za reći osim....DESETKA. Šerif je pjevač i po' a za Miru sam već rekao da i veće zvijezde od nje imaju šta naučiti tako da je pjesma u kvalitativnom smislu PUN POGODAK. E sad, da li će biti hit kod šire publike..... Rolling Eyes ne znam...ali meni svakako hoće. Very Happy

23Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Ned Maj 24, 2009 11:40 am

Mina

Mina

Meni nije jasno-pesma je snimljena,zašto je ne promovišu?Oće da je pevaju na neko festivalu ili šta?

24Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Ned Maj 24, 2009 2:08 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Nemam pojma, ali sa obzirom da je Mira samo gost na njegovom albumu, onda valjda cekamo da se Serifov album nadje u prodaji.

http://www.mira-skoric.com

25Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Pon Maj 25, 2009 11:00 am

slop

slop
Urednik
Urednik

dobra pesma Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu