Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tragovi secanja ( Mira i Serif )

+15
Tijana
*anna*
oljaolja
slop
Mina
quietstorm
andjeoskog lica vrag
Mileeee
tixy27
VIP Live
vitez
beba
srce puno nemira
OoOLukaOoO
Me&Myself
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Tragovi secanja ( Mira i Serif ) - Page 3 Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Uto Jun 09, 2009 4:23 pm

exned



cuo sam pjesmu, fenomenalna je ! ona i serif su pravi spoj!

52Tragovi secanja ( Mira i Serif ) - Page 3 Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Ned Avg 02, 2009 9:48 pm

joss



nai-bolji duet....

53Tragovi secanja ( Mira i Serif ) - Page 3 Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Uto Sep 01, 2009 7:47 pm

Mara60

Mara60

Mira i Serif treba da otvore SKOLU pjevanja dueta!

54Tragovi secanja ( Mira i Serif ) - Page 3 Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Pet Sep 04, 2009 8:24 pm

Arkan



volim tu pjesmu

55Tragovi secanja ( Mira i Serif ) - Page 3 Empty Re: Tragovi secanja ( Mira i Serif ) Sre Okt 07, 2009 7:58 pm

quietstorm

quietstorm

Super im je pjesma, treba malo vremena da sjedne kako treba. Ne znam jesu li je pjevali po emisijama?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu