Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mira Skoric -Info

+17
PETARDA!
vitez
Banex
VIP Live
vatra
beba
*anna*
Ti_si_ko_i_ja
slop
J.S.
tixy27
andjeoskog lica vrag
Me&Myself
oljaolja
Mina
srce puno nemira
Mileeee
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 21]

276Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Pon Dec 28, 2009 2:39 pm

PETARDA!

PETARDA!

Slazem se sa tixy. To je do produkcije,a ne do Mire. Sigurno je u ovoj pesmi to namerno uradjeno da bi pesma bila skroz u narodnjackom fazonu.

Kad smo vec kod te pesme,hajde da je i ja prokomentarisem. Tekst je veoma lep,muzika i aranzman solidni,pevanje super...samo mi se,kao i vama,ne svidja ono eeee u refrenu. Jeste da to doprinosi jacini pesme,ali mogli su to malo drugacije da naprave. E,sad u celoj prici problem jedino vidim u tome da li ce pesma uspeti da ispliva na povrsinu u danasnjem cisto komercijalnom moru muzike. Ja sam pomalo skeptican po tom pitanju,ali videcemo. Nadam se da ceo predstojeci album nece biti u narodnjackom fazonu. Ocekujem i koju pop baladu i barem jednu,malo zivlju,komercijalnu pesmu.

277Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Pon Dec 28, 2009 2:44 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Pa ova pesma je sve samo ne narodnjak.

http://www.mira-skoric.com

278Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Pon Dec 28, 2009 4:29 pm

PETARDA!

PETARDA!

Po meni je refren pesme bas narodnjacki.

279Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Pon Dec 28, 2009 9:05 pm

tixy27

tixy27

ceca

Mira Skoric -Info - Page 12 39246747Mira Skoric -Info - Page 12 W216

hello

280Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Sre Dec 30, 2009 4:31 pm

tixy27

tixy27

Mira Škorić: Novi album dogodine

Popularna folk pevačica i jedni finalista u VIP serijalu "Veliki brat", Mira Škorić počela je da radi na novim pesmama za svoj predstojeći album koji će izaći sledeće godine. "Polako sam počela da spremam materijal za novi CD. Moja želja je da svaka pesma bude dobra i kvalitetna, jer želim da izdam savšen album za moju vernu publiku. Svu pozetivnu energiju ulažem u novi projekat i jedva čekam da CD ugleda svetlost dana", rekla je za "Pravdu" Mira.

281Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Sre Dec 30, 2009 9:06 pm

vracool

vracool

Nek' Mira malo pogleda kroz prozor....toliko cekamo " da novi CD ugleda svetlost dana", da je vec pala uveliko NOC!!!!

282Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Čet Dec 31, 2009 12:56 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Novi SKANDAL
Mira u krugu blama

Mira Skoric -Info - Page 12 2603776_IMG_4936

Novi SVET
]Mira i Ana zakopale ratne sekire

Mira Skoric -Info - Page 12 2603777_IMG_4932

Hvala Vlada

http://www.mira-skoric.com

283Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Čet Dec 31, 2009 1:20 am

Mina

Mina

hahhahahhahahha,masira nogu.... lol!
Vracool-e,najjači su mi tvoji komentari vezani za album,znači kidam se... hahhahhahha
a za ovo da su Bekuta i Mira bile u lošim odnosima,prvi put čujem... Shocked

284Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Čet Dec 31, 2009 8:22 pm

oljaolja

oljaolja

285Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Ned Jan 03, 2010 9:54 am

J.S.

J.S.

Mira Skoric -Info - Page 12 U3a-mira-a_thumb

286Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Pon Jan 11, 2010 7:47 pm

Vlada EF

Vlada EF

Sutra ce na naslovnoj strani "Svet"-a biti Mira, ali nazalost u negativnom kontekstu. Ne verujem da ovo ima negde na netu, JK je ekskluzivno postavila na svoj facebook profil pa evo i vama.

Mira Skoric -Info - Page 12 2686047_1625771

http://grand.forumsr.net/

287Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Pon Jan 11, 2010 11:50 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ako iza ovo stoji Sreten Radovic, a pretpostavljam da jeste, licno cu mu spaliti sve po spisku. A Mira je tako glupa da neke stvari ne znam da li ne vidi ili se pravi da ih ne vidi. Jer ovakav clanak u "Svet"-u nikada ne bi izasao bez razloga. Ali ajde sacekacemo prvo da procitamo tekst, stvarno ne kontam zasto sve ovo.

http://www.mira-skoric.com

288Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Uto Jan 12, 2010 12:44 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

wooow kakva ekskluziva-mos' misliti.
samo nek izvole i dalje stavljati tako lepe slike,bas nam je lepa mira

289Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Uto Jan 12, 2010 10:12 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

MIRA ŠKORIĆ: STAJLING NA ZAJAM

Autor: Jelena Nastić
Objavljeno: 12.01.2010 09:20

Kada je Ceca Ražnatović izjavila da jeMira Škorić jedina kojoj bi dozvolila da joj uđe u ormar, izgleda da se nije šalila. Jer, Škorićeva je baš to i učinila. Bukvalno! Naime, Ceca je u avgustu prošle godine na nastupu u diskoteci „Elefant“ u Beranama nosila istu onu haljinu koju je Mira ponela na snimanju novogodišnje „Grand parade“. E sad, da li je folkerku uhvatila ekonomska kriza ili joj se Cecino 'aljinče toliko dopalo da nije mogla da mu odoli, ne znamo, ali čemu služe prijatelji. Između ostalog, da vam pozajme garderobu koju su nosili godinu i po dana ranije. A kome bolje stoji - procenite sami.


Mira Skoric -Info - Page 12 Mira1g

Mira Skoric -Info - Page 12 Miraceca

http://www.mira-skoric.com

290Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Uto Jan 12, 2010 2:41 pm

vitez



hmmmm zar to nije vec po drugi put???

291Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Uto Jan 12, 2010 2:48 pm

Mina

Mina

evo slike iz novina

Mira Skoric -Info - Page 12 Svet.th


P.S. Miri bolje stoji haljina Laughing

292Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Uto Jan 12, 2010 11:22 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

vitez ::hmmmm zar to nije vec po drugi put???

jeste.

ps. Tako je Mina, valjda jer linija joj je fantasticna. Laughing

http://www.mira-skoric.com

293Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Sre Jan 13, 2010 12:42 am

Mina

Mina

Šta? 2.put ima Cecinu haljinu?a koja je prva? može li mi neko pokazati?neka fotka,video..

Ja sam mislila da su novinari pakosni,pošto koliko pevačica ima na estradi,zilion snimanja,koncerata,ne može sad svaka imati uvek unikatnu haljinu...

A ako jeste ovo Cecina haljina,onda Mira nek' ne izlazi iz njenog ormana,Ceca ima super haljine!a i neću više da je gledam u crnim plišanim Crying or Very sad

294Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Sre Jan 13, 2010 10:18 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

E prvu haljinu nek traze novinari. Laughing

http://www.mira-skoric.com

295Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Sre Jan 13, 2010 1:03 pm

Mina

Mina

i to što kažeš Smile samo fali da staviš na forum,pa da osvane u novinama...

296Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Sre Jan 13, 2010 1:06 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Boli mene uvo za novinare da znas, pogotovo za ovi iz "Svet"-a.. Laughing
Prelistaj teme, komentarisali smo negde tu haljinu. Poslacu ti pp u toku dana ako ne zaboravim.

http://www.mira-skoric.com

297Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Sre Jan 13, 2010 10:23 pm

vracool

vracool

da je Mira zakačila svoj novi CD na krajeve Cecine haljine koju je nosila i tako se slikala i pevala, novinari "Sveta" joj ne bi mogli ništa....haljina bi bila nova, ako ni zbog čega ono zbog CD-a sa novim pesmama na njoj...
....a i kada bi zavrtela maramom haljine na čijem bi kraju bio CD, mogla bi da "opali" i novinare "Svet"-a koji pišu gluposti....ali u celoj priči problem je taj što još uvek MIRA NIJE IZDALA CD SA NOVIM PESMAMA, a ne Cecina haljina!!!!!

cho!

298Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Sre Jan 13, 2010 10:41 pm

vitez



mira je nosila ove godine cecinu haljinu, a boguhvala to je i prosle godine ucinila na snimanju novogodisnjeg grandovog veselja

299Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Čet Jan 14, 2010 1:13 pm

Lady_M



Mira na Trgu u Zajecaru

Zaječarci i njihovi gosti proslavili su noćas na gradskom trgu Pravoslavnu novu godinu. Veselo je bilo uz estradnu zvezdu Miru Škorić i popularni bend 357. Izviđači su okupljenima služili tople napitke: čaj, vino i rakiju.


Ovo pishe na netu, ali nema fotki tako da bi bilo lepo da neko ko ima kontakt sa njom ili njenom PR sluzbom proveri tachnost ove informacije

300Mira Skoric -Info - Page 12 Empty Re: Mira Skoric -Info Uto Jan 26, 2010 12:38 pm

tixy27

tixy27

BITI IL’ NE BITI NA GRAND FESTIVALU

Mira Skoric -Info - Page 12 Thumbms27778021

Folk pevačica Mira Škorić još nije odlučila da li će se pojaviti na Grand festivalu, koji će se održati u februaru. Ova nedoumica zapravo je posledica njenih mnogobrojnih obaveza oko pripreme novog albuma.
- U dilemi sam, jer nisam sigurna da li ću tehnički to moći da izvedem, ali smatram da je to jedini regularni festival u našoj zemlji! Imam puno obaveza, moj novi CD je u pripremi, počela sam sa radom na njemu pre godinu dana i za sada imam pet pesama - kaže Mira Škorić, ostavljajući mogućnost da se ipak pojavi na prestižnom festivalu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu