Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI!

+24
Ti_si_ko_i_ja
joss
exned
zoxal
andjeoskog lica vrag
Mina
srce puno nemira
quietstorm
vracool
vatra
dalegram
slop
tixy27
vitez
beba
petra
mihha
Hagrid
seki tigar
VIP Live
IVAN VIP
lavbane
Mileeee
Me&Myself
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 23]

151MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:21 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

nemanja slazem se sa tobom u potpunosti za prvi deo poruke ali evo i ja cu da cutim da ne naljutimo teu

152MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:22 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Cutimo, cutimo Very Happy



Inace, voleo bih jako neku pesmicu u stilu "Daj mi Boze"... Ne znam zasto Mira nije u okviru best of-a promovisala vise tu pesmu, posto vidim da je dosta ljudi slusaju.

153MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:23 pm

Mina

Mina

Ja se izvinjavam,ne bih da pocinjem svadju,ali shvatite,nova sam i neupucena....

Sad sam slusala "Ista nam je tuga",ima tu ona rokerska gitara...Jer Mira nekad izjavila da je rokerka u dusi?Ili je to bio Aca Lukas?

154MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:26 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Tako vas volim, kad cutite. Laughing
Naravno, organizovacemo sve, ona ne mora ni da zna.
Jos kad bi samo procitala forum.. Laughing


Mina, Mira je emotivac u dusi. Laughing Haha. Laughing
Ne, ozbiljno sad, saradjivala je dugo sa Timoticem, koji je inace pokusavao 90ih da napravi neki folk-rok stil, u nekim pesmama mu je zaista uspelo, u nekim je malo to zvucalo kao "shund", ali uglavnom za njega znam da je roker u dusi.
Ima Miraduet sa Zeljom Bebekom...
A i poznata je po koznim jaknicama.

Poslusaj duet sa Zlajom - Volim te, duet sa Bebekom, i naravno Otkaci.
Ista nam je tuga je poprok balada, Strah od ljubavi pop balada... "zabava" ima neki poprok aranzman.

http://www.mira-skoric.com

155MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:31 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Mira jeste rokerka u dusi, ne znam da li je to ikada izjavila, ali vidi se po njoj da jeste. Njene pesme su sve samo ne turbo-folk, ona peva ili narodne pesme, ili pop-rock pesme...

Ne znam da li nesto znaci ako kazem da je ona mozda jedina pevacica koja nije profitirala i nije se snasla u eri turbo-folka, cuvenim devedesetim godinama... Jeste do 95-e, i onda nastaje jedan cudan period, nekako kao da se nije uklopila...

To sto jedna Mira sa svim svojim kvalitetima nije dominirala u godinama kada su se probile svakakve Cece, Jece, Mece, Vendi, Gavrilovici i kompanija... po mom licnom misljenju je nemogucnost da sebe ugusi u turbo-folku koji jednostavno nije njen stil.

Zato je ona sada daleko popularnija nego tada, sada je definitivno njeno vreme.

156MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:37 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Pa nju su bas u tom periodu posle 94-95 napadali zbog koze i streljanu.
Mene nervira kad kazu i dan danas za nju kako pokusava da izadje iz kozne jaknice i farmerice, ali jos uvek kao ne moze. Rolling Eyes
Pa zasto bi morala? Meni iskreno je mnogo lepsa kad zavese kosu u rep i kad navuce koznu jaknicu. Njoj se veruje kad nosi koza, ne moze to svaka "grandovka". Naravno, ne kazem da nije bila bomba kada je promovisala album Najbolji prijatelji, ali ne bih volela da joj se taj album ponovi, ma kolko god on dobro prosao kod publike ( za Minu - jer je neupucena Very Happy - za album Najbolji prijatelji prvi put u zivotu je obukla suknje Laughing, opet se vratila na sceni na velika vrata - jer je 2003 imala operaciju, pesme su postale neverovatne hitove - ali po meni a i misljenju mnogih pravih mirinih fanova to je mozda njen najkomercijalniji album - naravno ne mislim u pravom smislu te reci, ali aranzmane su uglavnom namontirane na kompu sto nije tipicno za nju )

http://www.mira-skoric.com

157MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:42 pm

Mina

Mina

Najvise me nervira sto nije profitirala sa tim glasom?!?!I jos kad sam procitala da je Cecina "Kukavica",bila ponudjena prvo Miri,a ona je odbila,doslo mi je da placem Crying or Very sad Pa to je mozda i najbolja Cecina pesma,aaaaaaaaaaa.Sta je propustila?!Videla sam spot sa Bebekom,em sto je spot dobar,em sto je pesma super,mnooogo mi se svidja...I tu je bas obucena rokerski,i ima crne naocare :DMnogo mi se svidj taj nacin oblacenja!

"Najbolji prijatelji" mi se isto svidj,i nek bude komercijala,da bi dovukla ljude na koncert! Videla sam neke slike,to kao Mira 1.put u suknji i nije joj los taj stajling!

158MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:44 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

I sad ja opet dodjem kao druga strana medalje, ali sta ces Very Happy


Pa cekaj, od kad je koza svojstvena za turbo-folk?!
Zar kozu ne nose i rokeri, u cemu je problem?

Prvo je napadali sto je folkerka u koznim pantalonama, a sad sto nije izasla iz koznih pantalona, a sto da izadje, ona je folkerka zar ne, oni to nose? Bar po njihovoj teoriji...


Lud je onaj ko moze celom svetu ugoditi...



Inace, sto se "druge strane medalje" tice, ja se definitivno ne slazem sa pricom o "najboljim prijateljima". Meni je taj album odlican, aranzmani jesu kompjuterski, ali jbg, to se trazi danas, zar ne? Ne moze Mira ceo zivot kontra sveta, a album je definitivno veliki "kambek" (namerno takav speling Very Happy ).
Ja sam definitivno za to da cujem malo gitare i malo Zlaje, ali hocu bre i "Losu procenu" bre ej! Very Happy

159MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:46 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

zasto losa procena nije bila broj jedan?????????????

160MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:46 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Mina ::Najvise me nervira sto nije profitirala sa tim glasom?!?!I jos kad sam procitala da je Cecina "Kukavica",bila ponudjena prvo Miri,a ona je odbila,doslo mi je da placem Crying or Very sad Pa to je mozda i najbolja Cecina pesma,aaaaaaaaaaa.Sta je propustila?!Videla sam spot sa Bebekom,em sto je spot dobar,em sto je pesma super,mnooogo mi se svidja...I tu je bas obucena rokerski,i ima crne naocare :DMnogo mi se svidj taj nacin oblacenja!

"Najbolji prijatelji" mi se isto svidj,i nek bude komercijala,da bi dovukla ljude na koncert! Videla sam neke slike,to kao Mira 1.put u suknji i nije joj los taj stajling!


Jao te izgubljene pesme su mi slaba tacka.
Mnoge pesme koje je Mira propustila zavrsile su kao hitovi Cece i Dragane Mirkovic, ali eto... Zena zacrta nesto sebi i to je to...
Bojim se da ce se i ove godine nesto slicno desiti, ali aj necu o tome...

Sto se ostatka tice, slazem se skroz... Pesma sa Bebekom je meni jaaaako draga, posebno jer sam i ja veliki poklonik rocka... a sto se stajlinga tice, suknje i Mira meni idu super, ne znam sto ih ne nosi...

161MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:48 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

vanjar ::zasto losa procena nije bila broj jedan?????????????


To se i ja pitam.
Ja sam posle te pesme poceo opet da slusam Miru.

Posto ja do 2004-e nisam ni slusao narodnjake, poceo sam onda kad se pojavile Zvezde Granda i Tanja Savic... I onda sam video i Miru sa novim albumom i zaljubio se u "Losu procenu" i onda nabacio i stare pesme i ukapirao da mnoge pesme znam, a da ne znam da ih Mira peva... I od tada sam zagrizeni fan Very Happy

162MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:50 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ma dobro moze i losa procena, samo nek ne bude "onaj pravi" pa da se jadna juri sa tekstom, gde je ona za takve brzalkice, takav tekst je za one koje ne znaju da pevaju pa eto da izricitiraju to. Laughing

Mina, Kukavica je pesma koja je bila svima nudjena.. bila je prvo ponudjena vesni zmijanac, pa miri, bekuti, da bi na kraju dosla kod Cece.. nisam bas sigurna, ali cak mislim da je ceca jednom pricala kako je ona upoznala marinu preko mire... ne znam tacno.. ali istina je da mira poznaje marinu jos krajem 80ih, ali mozda je ista ta marina nazalost kriva za mirina propast 96 godine ( ljubavnici, ljubavnici, hodaju po tankoj zici... Rolling Eyes )... ali definitivno najvise mirinih pesama su zavrsili kod dragane mirkovic...

http://www.mira-skoric.com

163MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:52 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Me&Myself ::Ma dobro moze i losa procena, samo nek ne bude "onaj pravi" pa da se jadna juri sa tekstom, gde je ona za takve brzalkice, takav tekst je za one koje ne znaju da pevaju pa eto da izricitiraju to. Laughing

Mina, Kukavica je pesma koja je bila svima nudjena.. bila je prvo ponudjena vesni zmijanac, pa miri, bekuti, da bi na kraju dosla kod Cece.. nisam bas sigurna, ali cak mislim da je ceca jednom pricala kako je ona upoznala marinu preko mire... ne znam tacno.. ali istina je da mira poznaje marinu jos krajem 80ih, ali mozda je ista ta marina nazalost kriva za mirina propast 96 godine ( ljubavnici, ljubavnici, hodaju po tankoj zici... Rolling Eyes )... ali definitivno najvise mirinih pesama su zavrsili kod dragane mirkovic...



TAJ KO LAZE, TAJ I KRADE, A KO KRADE TAJ JE LOS!
ZASTO I NAS DVOJE S NJIMA STAVLJAJU U ISTI KOS!


Zato uveeek, ali uveeeek moras himnu da mi diraaas! Crying or Very sad

164MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:53 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

srce puno nemira ::
Sto se ostatka tice, slazem se skroz... Pesma sa Bebekom je meni jaaaako draga, posebno jer sam i ja veliki poklonik rocka... a sto se stajlinga tice, suknje i Mira meni idu super, ne znam sto ih ne nosi...

ne znam ti da li nju gledas kad silazi po stepenice u grandu na onim stiklama, pa dok ona ne zastane mirno na sceni meni srce kuca da se jadna ne utepa tamo. Laughing zamisli jos i suknja, pa to je stvarno drvena Marija. Laughing

ali najjaci deo stajlinga "najbolji prijatelji" je talasesta kosa. Very Happy e to moze da fura kolko joj dusa hoce jer izgleda PRELEPOOOO. Very Happy

duet sa bebekom je i meni jedan od omiljenih...

http://www.mira-skoric.com

165MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:54 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

srce puno nemira ::
Me&Myself ::Ma dobro moze i losa procena, samo nek ne bude "onaj pravi" pa da se jadna juri sa tekstom, gde je ona za takve brzalkice, takav tekst je za one koje ne znaju da pevaju pa eto da izricitiraju to. Laughing

Mina, Kukavica je pesma koja je bila svima nudjena.. bila je prvo ponudjena vesni zmijanac, pa miri, bekuti, da bi na kraju dosla kod Cece.. nisam bas sigurna, ali cak mislim da je ceca jednom pricala kako je ona upoznala marinu preko mire... ne znam tacno.. ali istina je da mira poznaje marinu jos krajem 80ih, ali mozda je ista ta marina nazalost kriva za mirina propast 96 godine ( ljubavnici, ljubavnici, hodaju po tankoj zici... Rolling Eyes )... ali definitivno najvise mirinih pesama su zavrsili kod dragane mirkovic...



TAJ KO LAZE, TAJ I KRADE, A KO KRADE TAJ JE LOS!
ZASTO I NAS DVOJE S NJIMA STAVLJAJU U ISTI KOS!


Zato uveeek, ali uveeeek moras himnu da mi diraaas! Crying or Very sad

Zato sto je ta himna Miru kostala karijeru. Crying or Very sad
ili "u bunaru trunuce mi lice". Rolling Eyes
ona jedino marini ne moze da odbije tekst ocito... miri nista ne mozes da uvalis ako joj se ne svidja ( djaba ti njoj da pricas ovo je hit bla bla kad ako se njoj ne svidja nema sanse da snimi ), ali kad je marina u pitanju stvarno svasta dospe kod mire. Rolling Eyes

http://www.mira-skoric.com

166MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 9:57 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Pa dobro sad, i Tanja je pala na stepenicama pa nikom nista Laughing


NIKADA necu da ukapiram sto je toliko vezana za Marinu... Jednostavno, ne kapiram!


Ali mi himnu ne diraj!
Jedva cekam maturu da odvalimo to!
Ne znam da li si ti svesna da mi SVAKI PUT u gradu slusamo bas tu pesmu! Prvo iz zezanja, ali sad je svi vole Very Happy

167MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:00 pm

Mina

Mina

Moze Mira da nosi i suknjice u rok fazonu! Ne znam sto su je ljudi napadali kako se oblaci,to je njena stvar!
Ja kad idem na rok-metal svirke obucem roze,pa sta?!

168MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:00 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Joj dosta kukanja...samo kukate Laughing

http://www.slavica-cukteras.net

169MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:01 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Ko kuka kume? Ja se samo borim za svoju himnu Laughing



Mina, slazem se... Ali eto, cudna je ovo zemlja na brdovitom Balkanu...

170MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:04 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Pišete o albumu ovo ono ma joj ljudi glavno da izda makar pjevala: Zapela mi haljina na granu se ogrebla"

Samo neka pjeva više: Pjevaj MIRO!!!!!!!!

http://www.slavica-cukteras.net

171MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:06 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Bilo sta?

Cak i moj hit "Magnum 747"? Very Happy

172MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:09 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Ma joj koliko čekamo bilo šta Sad

http://www.slavica-cukteras.net

173MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:12 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

jupi jupi jeeeej



"ja sam njima sudje prala,
ona me je dzudzom zvala,
resila sam i ne bezim,
oboje cu da odlezim!

Prvo pistolj, pa u gepek,
nozeva imam na pretek,
magnum 747 bice meni mnogo vredan!"


djuskaaaaa ajmo narode najveca zurka na Balkanuuuu Laughing

174MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:13 pm

Mina

Mina

Mileeee :: glavno da izda makar pjevala: Zapela mi haljina na granu se ogrebla"

Samo neka pjeva više: Pjevaj MIRO!!!!!!!!

Hehehhehehehhehehe,ali sto je jos smesnije,mislim da bi to bio hit!Meni bi se takva pesma dopala...

Da,kad sam je cula,moze da mi peva i :Ti su budala,najveca na svetu i svi te mrze;ja bih uzivala u njenom glasu

175MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 7 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:18 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Meni vala ne bi se dopala takva pesma. Laughing

Salu na stranu ljudi, ja se iskreno nadam da je Mira vec pocela da snima pesme. Bar imamo takvu informaciju, ali sa obzirom da njoj raspolozenje vrlo cesto varira, nista cudo da je zadnji put bila u studio ono vece. Laughing

http://www.mira-skoric.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu