Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI!

+24
Ti_si_ko_i_ja
joss
exned
zoxal
andjeoskog lica vrag
Mina
srce puno nemira
quietstorm
vracool
vatra
dalegram
slop
tixy27
vitez
beba
petra
mihha
Hagrid
seki tigar
VIP Live
IVAN VIP
lavbane
Mileeee
Me&Myself
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 23]

176MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:19 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Bar znamo da je JEDNO VECE provela u studiju...

E sad, to sto postoji mogucnost da se celu noc smejala sa Hani i da je to poslednji put kad je usla unutra, to nije bitno Laughing

177MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:20 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

hocemo nemanjin hit!!!
kakva je to pesma ljubavnici hodaju po ...????

178MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:23 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Hehe, ubedi Miru da ga snimi, muziku i arazman ima vec, ja cu joj pokloniti tekst Very Happy


To je pesma sa albuma iz 1996-e, albuma na kome je Marina unistila Miru... Ali igrom slucaja nama je pustio vozac na ekskurziji tu pesmu u autobusu, pa se ceo bus nalozio i sad nam je postala himna Laughing

179MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:24 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

a gde to da nadjem,jako ste me zaintrigirali sa tekstom???

180MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:27 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Ja sam skidao sa folkoteke, ali aj da se ne mucis postavicu ti ja na rapidshare, pa cu ti proslediti link.

181MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:36 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Evo moje himne! Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.]


Uzivaj!

182MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:51 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

moram priznati da nikad nisam cula ovu himnu

183MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:54 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Nisam ni ja do busa... srecom... sto je manje ljudi zna, to bolje Very Happy

184MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:56 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

jel takav ceo taj album kao ova pesma???nadam se da nije
mogla bi mira otpevati nesto na fazon zlatnika tanjinog,razvalila bi takvu pesmu

185MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 22, 2009 10:58 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

pa kad ti kazem da ne valjaju marinine pesme ( koje je radila za miru naravno ), ti me ne slusas. Laughing ne kritikujem ja miru za djaba, samo kad je to za njeno dobro. Very Happy

http://www.mira-skoric.com

186MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Apr 23, 2009 1:13 am

srce puno nemira

srce puno nemira

E sad, nemojte mi "Zlatnik" dirati... Ta pesma je dokaz da su odredjene pesme sudjene odredjenim izvodjacima. Toliko toga je prosla dok nije stigla do Tanje da definitivno mislim da je sudbinski odredjena da bude njena i nicija vise. Uz duzno postovanje svim interpretatorkama, smatram da nijedna druga pevacica (a i odgovorno tvrdim jer sam pesmu cuo u raznim verzijama, pa i Mirinoj) ne bi donela pesmu na pravi nacin i sa tom emocijom.
OK, raspisao sam se... Laughing Kao i uvek kad je "Zlatnik" u pitanju. Very Happy Nemojte mi zameriti, jednostavno ubijam za tu pesmu.


E sad, sto se tice toga da li Mira treba da ima takve pesme na albumu, moj odgovor je - DA, ali kao singl na sledecem Grand festivalu...
Mada, mnogi ce sigurno ove godine da hvataju tu "foru" da bi uradili nesto od svoje karijere, tako da to mozda i nije dobra ideja...

187MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Apr 23, 2009 11:21 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

samo sam rekla da bi trebala da otpeva neku pesmu na fazon zlatnika pa i ja volim zlatnik i to je jedna od pesama koje narucujem u kafani
jel na tom festivalu tanja bila druga a mira treca?

188MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Apr 23, 2009 12:00 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Ma znam bre, opusteno.


Ne, to je bilo 2006-e kad je Tanja pevala "Poludelu" a Mira "Ista nam je tuga".
A "Zlatnik" je bio 4. mesto 2008-e, a tu je Mira, ako se ne varam, bila 9. sa "Tako si pao".

Mada, kako je festival bio izrazito "regularan"...

189MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Maj 07, 2009 6:54 pm

vracool

vracool

ima na albumu gde je pesma "ljubavnici", jedna vesela pesma koju ja mnooogo volim...a to je pesma "bilo bi njoj"...
ne znam zasto pesma nije postala hit kada je bash prava pop pesma, i mene uvek super oraspolozi.....
pesma je prava pesma u Futinom fazonu
Smile
inace Kon je pisao tekst za tu pemsmu, a Leontina peva pratece vokale

190MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Maj 07, 2009 7:30 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ja sa tog albuma obozavam pesmu "Tacka prekida", bas je brzaaa melodija, djuskaa. Very Happy Futa je posle Zlaje mozda i uradio najbolje pesme, ima i on super aranzmane samo sto su Zlajine za nijansu muzicki bogatiji. Inace kada sumiramo ono sto je Marina pisala za Miru, konkretno na tom albumu - ima dosta dobrih njenih pesama - U sluzbi ljubavi, Mnogo je, Daj mi Boze, Tacka prekida, ali nekoliko "kiks" pesama koje je uradila su bili presudni za mnoge stvari...

Kad smo vec spomenuli brze pesmice, ne bi bilo lose da ima neke brze melodije u tom fazonu i na novom albumu, naravno sa korektnim tekstovima. Mada ja mislim da ce vise biti fora "srceparajuci tekstovi", nesto je previse u tom fazonu u zadnje vreme ako ste primetili, hoce zena da nas rastuzi pa to ti je... Laughing

Futa, Zlaja, Futa, Zlaja... Sad Djaba mi ovo pisemo, slusacemo opet sve na kompu namontirano.

http://www.mira-skoric.com

191MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Maj 07, 2009 7:42 pm

vitez



ma kakav futa i zlaja, to je uspjesna historija, a neuspjesna sadasnjost!
mira nek se drzi abadica, romaria, braje, marine itd.

192MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Maj 07, 2009 7:44 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

romario mozda i moze... i braja naravno da moze - ali umereno.
samo sto se meni od abadica malo kosa dize, ali dobro. Laughing

ma ne brini viteze, bice za svakoga po nesto, hehehe. Very Happy
kako je krenulo, dobro je ako bude bilo sta. Laughing

http://www.mira-skoric.com

193MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Maj 07, 2009 8:29 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

romario - braja - zlaja'


i vise nijedan...

194MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 11, 2009 9:53 am

zoxal



Bilo bi extra kada bi se Zlaja malo dohvatio i harmonike da to bi zvučalo kao nekad pogotovo dvojke.

195MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 11, 2009 10:30 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

obavezno jedna dvojka na album!

196MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 11, 2009 10:46 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

ali neka jaka dvojka... jer nazalost odavno nije imala neku dobru dvojku na albumu. Sad

http://www.mira-skoric.com

197MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 11, 2009 10:54 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

u pravu si.kad bi izdala neku jaku dvojku bas bi me obradovala(al nesto mislim da nece)

198MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 11, 2009 11:03 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

sve je moguce, sa obzirom da je grand poceo da forsira bas prave narodnjake, mislim da ce biti i neka dvojka na albumu. samo sto stvarno treba dobra dvojka, malo izmodernizirana - zlaja je dobar primer, one moderne narodnjake tj aranzmane koje je on radio za miru traju i danas. Mogla bi za dvojke da potrazi Misu Mijatovica, on je odlican u tom zanru, a i radio je za Miru niz vene mi tiho teces i manastirska vrata.

http://www.mira-skoric.com

199MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 11, 2009 11:05 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

mogla bi da uradi nesto kao u stara dobra vremena.sa takvim glasom moze sve da peva

200MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 8 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 11, 2009 11:08 am

Mina

Mina

mogla bi,mogla bi...i na tome se zavrsava...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu