Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI!

+24
Ti_si_ko_i_ja
joss
exned
zoxal
andjeoskog lica vrag
Mina
srce puno nemira
quietstorm
vracool
vatra
dalegram
slop
tixy27
vitez
beba
petra
mihha
Hagrid
seki tigar
VIP Live
IVAN VIP
lavbane
Mileeee
Me&Myself
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 23]

326MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Maj 19, 2013 1:50 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Pesma "Do kraja sveta" je neocekivano dobra!

http://www.mira-skoric.com

327MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Maj 19, 2013 2:42 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ja sam se malo salila sto se Lee Kis tice, manite se nje, slusajte album Laughing

http://www.mira-skoric.com

328MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Maj 19, 2013 2:48 pm

tixy27

tixy27

ne znam sta da mislim... da li je mene uhvatila euforija ili su pesme stvarno tako dobre? ovo je fenomenalno! njen trademark.
oslobodi me - odusevljena sam pesmom, do kraja sveta - iznenadjenje, najbolje otpevana pesma, sjajno, bicu crna, bicu plava - ludacki zarazna ... da ne idem u detalje
ovako dobar album nisam ocekivala. savrseno. Very Happy

329MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Maj 19, 2013 7:42 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

http://www.mira-skoric.com

330MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Maj 19, 2013 7:43 pm

vitez



hmmmm ja ne mogu da vjerujem da je nakon albuma "prijetliji" koji je bio po meni odlican ovako nesto snimila.... jedino rodjendan i oslobodi me mi se svidjaju... ostalo bozesacuvaj... hajd da mi je koja manje je takodje ok al ostatk katastrofa.... meni ovi saradnici uopce nisu poznati sem zlaje.......

331MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Maj 19, 2013 9:32 pm

tixy27

tixy27

ukusi su razliciti, ali ja ne znam sta ti ocekujes od nje? komercijalu? ona to nikad nije bila. album "najbolji prijatelji" ima dve kvalitetne pesme koje su na njenom nivou, ostalo je nivo pesama koje snimaju zvezde granda.

ovaj album je prava mira skoric. koji pokazuje svu velicinu njenog glasa i nje kao pevacice. ona je jedina pevacica koja je u stanju da otpeva svaki muzicki pravac i da on zvuci izvorno. to se upravo ovde cuje.
btw odavno nije izasao album sa kvalitetnijim tekstovima.

332MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Maj 19, 2013 9:54 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Slazem se. Pisem ovo po ko zna koji put - po meni Mira je u svojoj karijeri mnogo lutala i svaki put nesvesno stvarala neke nove trendove pa samim tim i fanove razlicitih profila. Cinjenica je da su mnoge pesme vracene u zivot upravo zbog te publike koja je nju zavolela te 2005 godine. Ona nikada nece uspeti da zadovoli ukus svih slusaoca. Ali mislim da je najveci deo njih ipak cekao bas ovakvu Miru. Album je jako kvalitetan i bice zaista uspesan, to se odma vidi.
Nisam vatreni fan Vesne Petkovic ali primecuje se da je zena dosta truda ulozila. Svaka joj cast, ovo je iznad svih ocekivanja. I hvala Bogu da je Mira konacno zaobisla Marinu Tucakovic. Odma se cuje kvalitetan album kada nema nju da umesa prste i podeli svoje ostatke. Rolling Eyes
Steva Simeunovic je trebao odavno da se pojavi u Mirinoj diskografiji. Ja sam odusevljena. A Zlaja kao i uvek osvaja. Cool Znaci ja sam emotivna vezana za sve tri pesme cije je tekstove on napisao u Mirinoj karijeri Laughing

I jos nesto... Mnogo mi je drago sto svoju promociju nije svela jedino na Pinkovih emisija. Treba da se drzi ovakvih emisija gde je ona u centru paznje, i nisam verovala da cu ovo ikada reci ali treba cesce da posecuje DM SAT. Imaju dobru pokrivenost, a i situacija je takva da su sve ostale televizije trenutno veoma lose.

http://www.mira-skoric.com

333MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Maj 19, 2013 10:38 pm

tixy27

tixy27

da, takodje nisam fan vesne petkovic, ne volim tu njenu tematiku: dozivam majku, kunem sudbinu, proklinjem zivot... ali bi bio greh reci da ona nije obelezila mirinu karijeru i uradila joj par antologijskih pesama. ovaj album je posebna prica, nadmasila je sebe. odlicni su joj tekstovi. a sto je najvaznije ona miru dozivljava kao svoju i maksimalno se trudi oko nje. za razliku od marine kojoj je mira uvek bila zadnja rupa na svirali. skoro uvek joj je uvaljivala skart. po meni najgori tekst u mirinoj karijeri je tucakovickina srcekradica.
meni licno na albumu nedostaje braja sa makar jednom pesmom. on joj nikad nije uvalio djubre i svaka njegova pesma je u mirinom izvodjenju hit. samo sto je on bezobrazno skup.

334MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 4:20 pm

vitez



a koje su to po tebi 2 kvalitetne pjesme? stvarno me zanima....
srcekradica je dobra pjesma, po tekstu i po muzici

ovaj album jednostavno ne prolazi kod ama bas nikog sem vas.

sta se tice steve s. njegovo vrijeme je proslo nekih kasni 90tih.

ako je zlaja takav savrseni kompozitor itd. objasnite mi zasto mira samoooo reklamira rodjendan, da mi je koja manje, medaljon i dno u mojoj casi??????????
znaci otvorite oci, album promasaj!

335MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 4:36 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Postujem tvoje misljenje, ali po ovome sto pricas ispada da se tebi dopada jedino album 2005 i nista vise.
Promovisace i ostale pesme, ali eto ako po tvom misljenju jedino te 4 pesme vrede, recimo da sam ja zadovoljna i od 4 hita. A garantujem da ce se slusati i "Oslobodi me", "Do kraja sveta" i "Bicu crna bicu plava". U svakom slucaju uspeh albuma ne zavisi od ukus pojedinaca vec od mnogo drugih faktora. Vreme ce pokazati ko je u pravu, a do tad svako na svome.





http://www.mira-skoric.com

336MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 4:56 pm

tixy27

tixy27

dve kvalitetne pesme su najbolji prijatelji i silikoni. one milijeve brzalice u kojima se juri sa tekstom i nikako da se stigne necu ni da komentarisem. joksimovicev skart takodje. ni jedan drugi je grcki plagijat...

sa ove 4 pesme je krenula zato sto popovic u grandu uvek prvo forsira narodnjake, prvenstveno se lozi na dvojke. zato je prva pesma u reklami i bila dno u mojoj casi. a na dm satu mora da peva petkovickine pesme, jer je samo zbog nje i zavrsila tamo.

inace zlaja joj ubedljivo najbolje producira glas. na njegovim pesmama je sniman cak i zivi bubanj. sto rade samo najveci muzicki fanataci. kod nas retko ko, u folk produkciji skoro niko.

337MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 5:10 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ma taj ko kaze da je Zlaja los muzicar nema pojma o muzici.

Realno, Vesna ispade najbolji menadzer. Laughing Nisam se salila kad sam rekla da se zaista trudi oko CDa. A i pesme su joj dobre, ne vidim zasto ne bi ih forsirala.
Sve je dobro sa DM SATom samo treba da pustaju pesme svaki dan, eto sada imaju dovoljno materijala. Bas cu ovih dana malo vise da pratim situaciju. Laughing Treba joj to mnogo, grand show jednom nedeljno ne vrsi posao.
A to sto kazes o Popovicu je skroz tacno.

"Boze snage daj" na albumu zvuci PREMOCNO!

http://www.mira-skoric.com

338MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 5:21 pm

tixy27

tixy27

album je sjajan, ali to danas nije dovoljno. malo mi je muka da tupim vise o tome, ali njoj treba pravi pr, sa ozbiljnim medijskim uticajem. koji ce pokusati da ispravi ove njene "krive drine". njoj trebaju novine, naslovne strane, pr clanci... ne moze ona da gostuje u tv emisijama svake nedelje, ali zato uvek moze negde nesto da izadje. mora da bude ljudima stalno pred ocima. ove emisije ce ici jos 2-3 nedelje i kraj. neka se mane ovih random likova sa drustvenih mreza. ona je sa onom ujdurmom od udaje dupetom zatvorila vrata svih nedeljnika, vise nigde ne moze da da ozbiljan intervju. i to je problem.

339MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 5:33 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Pa eto ima u Svetu clanak o sisama Laughing Meni samo nije jasno da li to plasira njena ekipa sa odredenom markentiskom namerom ili jednostavno novinari pisu sta im padne na pamet. Bice da je i jedno i drugo. Ne kazem da taj jeftini marketing nije tipican za estradu, ali uz Miru sve to deluje jako smesno.

http://www.mira-skoric.com

340MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 5:52 pm

tixy27

tixy27

ma koja njena ekipa... Rolling Eyes to su ovi preuzeli sa pulsa koji su poznati po inteligentnim tekstovima. ne mislim na to. nego na ove "glossy" nedeljnike.

341MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 6:43 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Bice gost u "Narod pita".
Sutra, emisija "Tacno u podne".

http://www.mira-skoric.com

342MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 8:44 pm

tixy27

tixy27

bas je atraktivno veceras izgledala. samo nesto kratko, pobeze... Laughing mada mozda i bolje.

343MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Maj 20, 2013 9:45 pm

Ti_si_ko_i_ja

Ti_si_ko_i_ja

Odusevljen sam albumom. Neka joj bude sa srecom !

344MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Maj 21, 2013 1:58 pm

tixy27

tixy27

ali zasto spot za duet? zbog cega ona finansira promociju benda? ne bude li uradila spotove za oslobodi me i do kraja sveta napravice jednu od najvecih gresaka u karijeri.

345MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Maj 21, 2013 2:01 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Mnogo je kratko trajala emisija Sad Mislila sam da ce pevati i pesmu "Do kraja sveta", tako sam razumela.
Nadam se da je ovo poslednja emisija ove nedelje, nisam navikla da je gledam svaki dan na tv-u. I mi smo se umorili ne mozemo sve da pohvatamo Laughing

Tixy prestani da tormozis zenu sa svojim zahtevama. Bas si bila fina dok je trajala euforija. Laughing Uradice jos spotova, to MORA!

http://www.mira-skoric.com

346MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Maj 21, 2013 2:18 pm

tixy27

tixy27

pa jos uvek sam fina. Laughing ali nesto stvarno ne mogu da precutim.
vec dva dana se neprestano "drogiram" sa pesmama. sto vise slusam, vise mi se svidja. jedino mi je onaj nesrecni andjeo jednako nebulozan, kao prvog dana. Laughing

347MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Maj 21, 2013 7:02 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://www.mira-skoric.com

348MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Maj 21, 2013 7:18 pm

tixy27

tixy27

[You must be registered and logged in to see this link.]

ova fotka je fenomenalna.

349MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Maj 21, 2013 7:51 pm

tixy27

tixy27

sta joj radi ova stoka iz pulsa... strasno

[You must be registered and logged in to see this link.]

350MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 14 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Maj 21, 2013 8:45 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ko se sve danas bavi uredjivanjem medija i poslom novinara, pa ovo je strasno! Gadovi.

http://www.mira-skoric.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu