Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI!

+24
Ti_si_ko_i_ja
joss
exned
zoxal
andjeoskog lica vrag
Mina
srce puno nemira
quietstorm
vracool
vatra
dalegram
slop
tixy27
vitez
beba
petra
mihha
Hagrid
seki tigar
VIP Live
IVAN VIP
lavbane
Mileeee
Me&Myself
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 23]

76MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Nov 03, 2008 12:59 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ja to obozavam i zato volim Mirine pesme.
Razumem da se sada fura neki disco fazon i ne kazem da ona treba zauvek resiti disko fazona, ali mogla bi da ubaci i koju pop-rok pesmicu u njenom starom dobrom fazonu. Ona je u intervju dobro rekla da je izgradila svoj stil 90ih godina i da je to ono sto njena publika trazi. I ja to trazim. Laughing A i sto ne bi uvodila neke nove muzicke standarde? Smile

Inace Aca je dobio nagradu za najbolji album. Meni je njegovi zadnji album bas ok upravo zbog toga sto nema onaj dosadni disko fazon, samo sto su pesme nekako slicne i to mi se ne svidja - a to znaci da se dosta petljao Braja oko tekstova i melodija, zato njemu ne trebas dati da radi ceo album, samo dve-tri pesme! Inace aranzmane je radio Timotic i pored toga sto obozavam Timotica, nisam skroz zadovoljna, znam da on moze mnogo bolje i mnogo mocnije, ono je samo bleda kopija starog Timotica, ako se on petlja sad oko Mire nek se upetlja dobro, a ne samo povrsno.

http://www.mira-skoric.com

77MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Nov 14, 2008 9:37 pm

IVAN VIP

IVAN VIP

jedva cekam da izadje nesto novo od mire na cd. makar i taj dugoocekivani best of. bila bi super ideja da se dogovorimo sa mirom koje pesme da stavi na best of.

78MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Nov 14, 2008 10:35 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ne znam, ideja je dobra, ali ja sumljam da se moze upravo sada reailizovati. Jer moje mislenje je da Mira vec ima pripremeno tu kompilaciju, posto odavno prica o tome, ali pitanje je kad ce Sale to izdati. Ko sto je i tixy rekla, ona zavrsice album mnogo pre, ali morace da ceka sezonu u grandu. A i bolje je tako, nek prodje brenomanija koja se prosle nedelje uselila i na grandovu scenu...

http://www.mira-skoric.com

79MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Dec 17, 2008 11:55 am

dalegram



BRABO MIRJANA ODLICAN IZBOR MARINA ZLAJA I BRAJA
VELIKI KAM BEK! KAD IZLAZI ALBUM?

80MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Dec 17, 2008 11:58 am

vatra

vatra

na prolece Sad

81MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty ZLAJA JE JUGOSLOVENSKI MOCART Sre Dec 17, 2008 12:07 pm

dalegram



ZLAJA JE JUGOSLOVENSI MOCART SVE MIKINE VELIKE HITOVE JE NAPRAVIO ON! MENI JE BIO KAO OTAC KAD SAM BIO U DOMU SVETI SAVA NA UMCI! BIO MI JE KAO OTAC SAD UMIREM OD RAKA JETRE! Sad Sad Sad Sad Cool

82MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty ZA MIRJANU Čet Dec 18, 2008 11:51 am

dalegram



Ti ne slutiš koliko me imaš koliko sam Tvoj
možda i bolje možda bi otišla da znaš.
A dve Tvoje male suze potopile bi sav moj svet
dugo Te vara, ta moja loša gluma muškarčine.

ref: A znam iz kakvog blata digla si me Ti
do zvezda sam leteo na krilima Tvoje ljubavi
i znam da bez Tebe više ne mogu ni tren
O Bože čuvaj je ona mi je sve.

Još se bojim kad otvorim oči da ne budeš tu
kad jednom shvatiš da Tebe nisam vredan ja
zavolela Ti si u meni to što ne volim ni ja
dečaka ulice, bez igde ikoga.

DALIBOR
ZA MIRJANU

83MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Dec 24, 2008 4:33 pm

IVAN VIP

IVAN VIP

[You must be registered and logged in to see this link.]

84MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Dec 30, 2008 12:58 pm

dalegram



tixy27 ::aranzman za pesmu "voli je" je radio milos mihajlovic, a ne futa. futa radi odlicne aranzmane za balade, dok kod brzih pesama mi se bas i ne dopada, recimo lukasov album mi se ne svidja.

abadic je radio samo tri pesme na poslednjem albumu. pesma "silikoni" mi se bas svidja kako zvuci.
DEJAN ABADIC JE BIO TONSKI SNIMATELJ ZLAJIN POTRCKO
OD JEDANPUT POSTAO FALS KOMPOZITOR
ZLAJA TIMOTIC JE JUGOSLOVENSKI MOCART
VOLEO BI MIKICA SA NJIM DA SNIMI DUJET
DALE Cool Cool Cool

85MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Dec 30, 2008 3:10 pm

tixy27

tixy27

dalegram ::
DEJAN ABADIC JE BIO TONSKI SNIMATELJ ZLAJIN POTRCKO
OD JEDANPUT POSTAO FALS KOMPOZITOR
dejan abadic je bio klavijaturista kultne beogradske rok grupe "oktobar 1864", ciji je clan bio i zeljko mitrovic. pa je logicno sto je i on radio u njegovom studiju pink.
inace on nije kompozitor, vec aranzer.

86MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 13, 2009 10:59 am

seki tigar

seki tigar

Sada Mira reče u VB da će Zlaja uraditi pola albuma. Znači 4 do 5 pesama. Super.

87MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 13, 2009 2:30 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Odlicno! Konacno nesto pametno od nje u vezi albuma, Zlaja, Zlaja, samo to se trazi. Ocekujem maksimum od njega. Sad sam zaista srecna, briga me i za vb i za sve, sto vise, nek izadje odatle sto pre i nek udje u studio.

http://www.mira-skoric.com

88MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 13, 2009 3:04 pm

tixy27

tixy27

kaze da ce album najverovatnije izaci na jesen, jer nece stici da ga zavrsi do juna. sve instrumente ce svirati uzivo, cak i zivi bubanj.
kad je krenula da prica o drugom delu albuma prebacili su sliku u dvoriste. Twisted Evil

89MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 13, 2009 3:28 pm

seki tigar

seki tigar

A počela je priču o albumu jer ju je valjda Mumin pitao za pesme sa rok/metal prizvukom, nisam baš sve čuo.
Ali znam da su pričali o Zlaji.

90MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 13, 2009 3:51 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ako je istina to sa instrumentima, zaista fantasticno.
Mislim da ce ovo biti zaista predobar album.
Drago mi je sto je konacno odlucila na ponovnu saradnju sa Zlajom.
On tako i tako nije previse zauzet u zadnje vreme, pa mislim da ce se kompletno posvetiti novim pesmama.

http://www.mira-skoric.com

91MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sub Mar 14, 2009 11:20 pm

vracool

vracool

ZLAJO CARE! SPREMAJ MIRI HITOVE!!!!

92MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Mar 15, 2009 11:01 am

vitez



ova zlaja-nostalgija je pogresna po mom misljenju
on jeste 90ih napravio dobra albuma za miru
al onaj "prvo si me opio" je bio sund na sundom
mira se tek 2005 digla iz pepela i kruzi se od tada opet na vrhu
znaci braja i abadic su za nju ono najbolje, a zlaja ce je opet vuc na dno.
ne treba se vracati u proslost nego ici dalje, a meni se cini da ce nam mira po onom starinskom "korak naprijed (album 2005) nazad dva (zlaja)"

93MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Mar 15, 2009 11:12 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Slazem se ja da ne treba ona ceo album da ostavi u njegovim rukama, ali ne mora da znaci da i te 3-4 pesme koje bude snimila od njega nece da budu dobre. Zlaja trenutno ne bavi se aktivno komponovanjem, i zato mislim da ima prostora da skupi inspiraciju i da uradi iznenadujuci dobre pesme. On je jedan od najkvalitetnijih kompozitora ( necu reci najkvalitetniji, jer bi bila subjektivna posto je on meni omiljeni kompozitor i aranzer ) i svakako ako zeli ( a zeli, jer on obozava Miru ) dace svoj maksimum. Jos ako tekstove napise Braja, ko sto su isli u tandemu 93te godine, onda bi to mogao biti pravi pogodak.( samo da ne budu tekstove od Vesne Petkovic, jer to ce tek biti smor ).
A kao sto su svi poceli ponovo da forsiraju 11-12 pesama na albumu kao nekada, ne vidim nista lose u tome da Zlaja uradi 4-5 pesama, pa da dobijemo super muckalicu na albumu za svaciji ukus.

http://www.mira-skoric.com

94MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 20, 2009 8:21 pm

quietstorm

quietstorm

Često sam puta po forumima znao naletiti na komnetare da Mirine pjesme nisu baš "prilagođene" diskotekama; kako je to loše iz razloga što publika koja konzumira folk muziku uglavnom izlazi u diskoteke. Mislim da Mira itekako ima pjesama za diskoteke a pritom mislim na Otkači, Ti si k'o i ja, Kosa crna, Silikoni........dakle, ima Mira konja za trku....

Ali meni od Mire odgovara svaka pjesma....
Neću preživeti je totalno anti- diskoteka pjesma ali je meni odlična....i recimo Najbolji prijatelji....za tu pjesmu garantiram da bi u Hrvatskoj bila takav ogroman hit samo da je medijski podržana.....ali to je u Hrvatskoj problem kod svake pjesme, tako da Sad

Uostalom, lako za pjesme....uvijek mogu biti bolje i mogu se snimati do u beskonačnost.....ali lik i vokal Mire Škorić ( po mom mišljenju ) je vječan....tako da ja ne sumnjam u pjesme....dakle ......MIRO, AJDE VIŠEEEEEEEE!!!!!!!!!! cheers

95MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 20, 2009 8:30 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Mira nije tipicna folkerka. Razz Ona je neki cudan fenomen. Laughing
Recimo, ja prva diskoteke ne podnosim, kod nas se najgora kategorija skuplja tamo ( a izgleda da je takvih kolko ti dusa hoce ). Jedino znam da odem ponekad na neke rok svirke, ali takvih je malo kod nas u zadnje vreme, i a kad ih ima, sve su nesto bezveze. Tako da, vise sam za kafic varijantu da se lepo ispricam, jer sva sreca drustvo mi je super i svakako bolje cu se provesti zezajuci se sa njima i razbijajucu sale. Ma znam, sta cu, volim da tracarim pa to ti je. Razz Laughing

A moram da spomenem sad i album, kad sam malo smirila strasti tj kad me je proslo odusevljenje da joj Zlaja radi pesme. Laughing
Ja sam mozda ta koja bi najvise volela da Mira obnovi saradnju sa Zlajom, ali uprvo jer je ona to izjavila, ne verujem nesto u celoj prici. Kod nje ne znas sta ce sutra doci, pre par meseci dobili smo mail da joj pesme rade Braja i Abadic, a da ce od Base uzeti jos jednu pesmu ( koja je valjda na kraju otisla kod Dragane Crying or Very sad ). Tako da, sve do izlazka albuma, ne verujte joj ni rec, laze bre zena ko niko. Laughing

http://www.mira-skoric.com

96MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 20, 2009 8:37 pm

quietstorm

quietstorm

Hahaha....laže k'o niko..... Laughing Laughing Laughing

Znaš kako je u Hrvatskoj? Ovdje folk muzika i sve ostale varijante koje se na folk oslanjaju nemaju medijsku podršku, ....ali nikakvu, tako da su kod nas izvođači iz Srbije gurnuti pod tepih....dakle, oni koji se uspiju istaknuti su onda zaista popularni.....( hvala nebesima da je jedna od onih koja se istakla Marta Savić....to sam čekao godinamaaa...)

Budući da na radio i TV stanicama samo hrvatska i strana muzika, folkeri su osuđeni na diskoteke....

97MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 20, 2009 8:39 pm

quietstorm

quietstorm

A zaboravih se osvrnuti na Braju.....on i Mira su super spoj.....samo ima Braja onih svojih momenata....kad postane dosadan...toga se ja bojim....

98MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 20, 2009 8:47 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

A Miru bas pustaju poslednjih par godina kod nas na radiu i to bas cesto, a nikako mi nije jasno zasto ne dodje jednom u zivotu da peva ovde. Mislim da upravo zbog toga i postoje ljudi kojima se svidja recimo "Ista nam je tuga" a nemaju pojma ko to peva, ili znaju da to peva Mira, ali ne znaju da ona peva i "Strah od ljubavi" recimo ( govorim za mladjije generacije, starija je nazalost vise opsednuta juznim vetrom, tacnije sinanom i "pijem na eks" Crying or Very sad ok, malo se salim, ali tako nekako mu dodje Laughing , jer ostatak "starijih" generacija uglavnom voli srpsku izvornu, starogradsku, i makedonsku antologiju zabavne muzike ).

Inace, ja volim hrvatsku zabavnu muziku. U skoro svakoj pesmi ima neki damlacijski pecat, oseca se taj melos.
Doduse, ne znam kakva je sada situacija kod vas povodom toga ( jer je ovde je sve ala hip hop copy from America ), ali starije pesme su vam super.

Mira je pogresila sto nije se nesto previse progurala kod vas sa Zeljkom Bebekom. A mogla je, samo sto je ona previse lenja za "inostranu" karijeru. Crying or Very sad

Braja je super, ali kad radi ceo album zna da bude najveci smor.

PS. Pozdravi Bebeka, znam da ga vidjas cesto. Very Happy Spomeni mu Miru neki dan. Laughing

http://www.mira-skoric.com

99MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 20, 2009 8:50 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Preporucujem Miri, i ne samo Miri nego svima da obavezno stavljaju raznovrsne autore...

Par udarnih pesmica Braja ili Romario stila i predobre balade Milosevica i Marjanovica!
Naravno, uz Miru obavezno bar dve pop-rock pesmice u fazonu Stojine "Pogresne" by Zlaja Timotic, naravno.


I eto nama pune Arene Very Happy

100MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 4 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Mar 20, 2009 9:00 pm

quietstorm

quietstorm

Heheh, svakako da ću ga pozdraviti.....Možda bi sve bilo malo drugačije da se malo više družila s Bebekom.....jer ta žena zaista zaslužuje puuuuno veći uspjeh.....

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu