Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI!

+24
Ti_si_ko_i_ja
joss
exned
zoxal
andjeoskog lica vrag
Mina
srce puno nemira
quietstorm
vracool
vatra
dalegram
slop
tixy27
vitez
beba
petra
mihha
Hagrid
seki tigar
VIP Live
IVAN VIP
lavbane
Mileeee
Me&Myself
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 23]

101MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Sre Apr 01, 2009 10:57 pm

vracool

vracool

Samo da joj Milic ne radi pesme. Secate se kakve je bez veze pesme dao Ceci na albumu "Dokaz".

102MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Apr 02, 2009 4:48 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Dobro, nije ni Mira blesava.
Zna ona sta radi. Sigurno nece uzeti pesmu ako nije dobra.
Opustite se. Very Happy

http://www.mira-skoric.com

103MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Apr 02, 2009 2:10 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Koje je pesme dao Ceci?

104MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Apr 02, 2009 2:29 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Nisam sigurna, ali mislim da je Ceci radio muziku i aranzman za pesme Svice dan i Ako te ona odbije (koja je super pesma). Ali nisam sigurna.

http://www.mira-skoric.com

105MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Čet Apr 02, 2009 2:31 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Onu prvu ne znam, ali ova druga je fantasticna.

106MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pet Apr 17, 2009 12:53 pm

dalegram



ZLAJA JE JUGOSLOVENSKI MOCART CAR

107MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Apr 19, 2009 9:24 am

dalegram



Da bog da tebi ko meni sunce potonulo,
da bog da tebi ko neni od bola sve plonulo,
Decak u dusi bio sam,
suze zbog tebe lio sam,
lije mi evo vidis li i dan,idan dansnji.

Da bog tebe ko mene svi razocarali da bog da,
Da bog tebe ko mene svi kleli i varali da bog da,
Decak u dusi bio sam,
suze zbog tebe lio sam,
lije mi evo vidis li i dan,idan dansnji.

Refren:
al necu svakom biti ja,
ko tebi sitan nebita,
neko ce tebi raditi,
sve ovo sto si meni ti,

al necu svakom biti ja,
ko tebi sitan nebita,
neko ce tebi raditi,
sve ovo sto si meni ti.

text:
Da bog tebe ko mene svi razocarali da bog da,
Da bog tebe ko mene svi kleli i varali da bog da,
Decak u dusi bio sam,
suze zbog tebe lio sam,
lije mi evo vidis li i dan,idan dansnji.

Refren:
al necu svakom biti ja,
ko tebi sitan nebita,
neko ce tebi raditi,
sve ovo sto si meni ti,

al necu svakom biti ja,
ko tebi sitan nebita,
neko ce tebi raditi,
sve ovo sto si meni ti.
2x
MIRO UMRECU MOLIM TE ZELIM DA DOCEKAM NOVI ALBUM SA ZLAJOM KADA? MIRA SKORIC & ZLAJA BAND

108MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Apr 19, 2009 9:33 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Bice ove godine, svi cekamo album. Wink

http://www.mira-skoric.com

109MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Apr 19, 2009 5:40 pm

beba

beba

juhu...evo tea rekla da je ove godne...dobro je...samo nemojte više govorit na ljeto,na jesen,na zimu...jer to nikad ne znamo godnu...

110MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Apr 19, 2009 6:52 pm

vitez



nek samo ne bude zlaja saradnik!

111MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Apr 19, 2009 9:54 pm

vracool

vracool

"jedva cekam da nedelja dodje, tanana milena, da nedelja dodje"
Smile
s'tim sto bih tu "nedelju" rado promenio u "novi mirin cd"...

jel se zna da li ce biti Grand festival pre leta? Mira bi verovatno ucestvovala, i otpevala neku novu pesmu-po mogucstvu Zlajinu!!!!
eh, da je srece!!!!

hvala tea na pozdravima sa youtube-a
svima pozdrav!

112MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Apr 19, 2009 10:03 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Cao vracoole, bas mi je drago sto se si javio, nismo se dugo culi. Very Happy Tesko, grand festival ce valjda tek na jesen, a onda valjda ocekujemo i album. Mada ko zna, sa obzirom da je Mira sva spontana mozda nas i ranije iznenadi novim albumom, iako cisto sumnjam jer je i ona svesna da beogradski koncert koji duguje svojoj publici mnogo zavisi od uspeh njenog novog albuma. E sad, posto vec spominjem uspeh albuma a ne kvalitet, nazalost se moram sloziti za vitezom. Bez Zlaje ne sme na albumu, znaci mora bar dve pesme da uradi za nostalgicare koje ih ima puno, ali svakako ne sme album da prodje bez Abadica i Braje, a nazalost ne treba da zaboravimo i Marinu Tucakovic.

http://www.mira-skoric.com

113MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Ned Apr 19, 2009 10:50 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Ne znam zasto mislim da ce festival u oktobru, Mira album odmah posle njega, a koncert tek posle nove godine, a mozda i tek na prolece...

114MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Apr 20, 2009 4:37 pm

vracool

vracool

jaooo...kako je krenulo pre ce se Georgina iz "Radovana III" poroditi, nego sto ce Mira da izda album i napravi koncert..... Sad
Ali se slazem da je bolje da pricekamo i Mira zajedno sa Zlajom, Brajom, Abadicem i Marinom uradi dobar album, nego da objavljuje neke "prosecne" albume...
Ipak nam je dala jedan ceo album "na kashicicu"....Evo koje je sve pesme objavila posle albuma "Najbolji prijatelji"...skoro dovoljno za jedan ceo album...
1-Ista nam je tuga
2-Tako si pao
3-Voli je
4-Necu preziveti
5-Dobro smo se nasle (duet sa Anom Bekutom)
6-Ponudi mi chuda ( sa Potez bendom)
7-Tragovi secanja (sa Srifom Konjevicem)

115MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Apr 20, 2009 5:45 pm

vitez



hvala @me&myself da si me podrzala u mom misljenju sta se tice zlaje Very Happy

116MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Pon Apr 20, 2009 7:41 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Pa dobro, nisam te bas podrzala ( ti si rekao da ne treba Zlaja da bude saradnik ) Laughing, ja obozavam Timotica i zaista bih najvise na svetu volela da cujemo koju pesmu i od njega. Ali takodje sa jedne strane i slazem se sa tobom tj mislim da ne treba ceo album da bude made by Zlaja, jer kolko god se meni ne svidja album Najbolji prijatelji ipak je to "komercijalnije" zaista odlicno proslo kod publike, a za to su zasluzni Braja i Abadic. Smile A Miri treba uspesan album kako bi se svi lepo okupili na koncert u Beogradu. Very Happy

http://www.mira-skoric.com

117MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Apr 21, 2009 1:07 am

srce puno nemira

srce puno nemira

Sve treba da ima svoju meru.

Zlaja je neko ko je stvorio Miru i apsolutno njegove pesme su njena licna karta i definitivno treba da bude na albumu.
Sa druge strane, iako su njegove pesme fantasticne, one kod publike prolaze tako-tako u novije vreme(Pogresna - Stoja, Reci zasto dolazis - Stevan Andjelkovic). A Miri zaista ne treba jos jedan polovican album, kakav bi recimo imala da su svi ovi singlovi regularne pesme za album...

Shodno tome, ma koliko Tea hejtovala album 2005 Laughing , Braja i Abadic su neophodni za instant upadljive pesme koje ce u ovo komercijalno vreme da se brzo probiju.

A onda se vidimo na koncertu, zajedno sa Zlajom svakako.

118MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Apr 21, 2009 7:30 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Da, samo sto je kod Stoje i Stevana radio samo aranzmane. A kada spominjem "bar dve Zlajine pesme za nostalgicare" onda mislim na to da uradi i muziku i aranzman. Kao tekstopisca nije dobar, mada "Vraticu ti jednom sve" je dobro sklopio. Laughing

A sto se koncerta tice ( kako je krenulo, ispace na kraju mi joj spremamo koncert a ona jadna ni ne zna, ali dobro Laughing ), nisam bas sigurna kolko je Zlaja Bend u formi da je prati na koncertu, jer odavno se ne bave aktivno estradom i ne znam kako stoje sa opremom i sve to. Ali kako god, vecina Mirinih pesama ne zvuce dobro ako to ne otsvira bend kao Zlaja Bend ili Folk Haus Bend. Ako vec ne moze Zlaja Bend, onda treba ozbiljno da razmisli o Folk Haus Bendu. Hocu reci - Kasperovce i slicne, nek cuva za grandov festival. Laughing
FHB je sada Lukasov bend, ali dugo su saradjivali i sa Mirom.

http://www.mira-skoric.com

119MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Apr 21, 2009 11:36 am

srce puno nemira

srce puno nemira

FHB je sasvim OK... A posto je Lukasov, mislim da je ukoliko se ne oformi Zlaja Bend, FHB logican izbor za tako veliki projekat kakav je BG koncert.

120MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Apr 21, 2009 1:08 pm

tixy27

tixy27

nema nista ni od fhb-a, ni od zlaja benda. mira ima svoj bend sa kojim radi vec izvesno vreme.

121MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Apr 21, 2009 2:12 pm

seki tigar

seki tigar

Me&Myself ::Da, samo sto je kod Stoje i Stevana radio samo aranzmane. A kada spominjem "bar dve Zlajine pesme za nostalgicare" onda mislim na to da uradi i muziku i aranzman. Kao tekstopisca nije dobar, mada "Vraticu ti jednom sve" je dobro sklopio. Laughing

A sto se koncerta tice ( kako je krenulo, ispace na kraju mi joj spremamo koncert a ona jadna ni ne zna, ali dobro Laughing ), nisam bas sigurna kolko je Zlaja Bend u formi da je prati na koncertu, jer odavno se ne bave aktivno estradom i ne znam kako stoje sa opremom i sve to. Ali kako god, vecina Mirinih pesama ne zvuce dobro ako to ne otsvira bend kao Zlaja Bend ili Folk Haus Bend. Ako vec ne moze Zlaja Bend, onda treba ozbiljno da razmisli o Folk Haus Bendu. Hocu reci - Kasperovce i slicne, nek cuva za grandov festival. Laughing
FHB je sada Lukasov bend, ali dugo su saradjivali i sa Mirom.
FHB je pratio Miru na novogodišnjem koncertu na Sajmu. Ono kada su Alku gađali iz publike.
Mislim da je Lukas prvi počeo sa FHB 1999. godine, pa onda i Mira.
Do 2002 FHB je svira sa oboje. Koliko se ja sećam. Znam da sviraju u sporu sa Bebekom.
A Zlaja bend,znam da gitarista Tonko svira u nekom bendu i da i dalje kida-

122MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Apr 21, 2009 2:28 pm

tixy27

tixy27

vi ste bas svi zapeli za fhb. ako cemo od pocetka oni su poceli da sviraju jos pocetkom 90-ih i prtaili su jami. kasnije su nastavili da sviraju po klubovima i nisu se vezivali za pevace, sve dok mira nije pocela da ih forsira i vodi po emisijama. onda se tu ukljucio i lukas. par godina su radili svi zajedno, dok se nisu pokacili. mira je prekinula saradnju sa njima i oni su postali zvanicni lukasov bend.

123MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Apr 21, 2009 3:25 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Ima Mira bend, ali mislim da za ovakvu desavanje treba bas, ali bas, bas jak bend...

124MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Apr 21, 2009 3:59 pm

tixy27

tixy27

ne znam kakvi su ovi. ali po mirinoj prici ona je vise nego zadovoljna sa njima. ima ih petorica u bendu. (gitara, bas, bubanj i dve klavijature).

125MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! - Page 5 Empty Re: MIRA SKORIC 2013 - U PRODAJI! Uto Apr 21, 2009 5:04 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Ne znam... Ja samo znam da ocekujem spektakl Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu