Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mira Skoric-Info

+21
andjeoskog lica vrag
OoOLukaOoO
seki tigar
vitez
srce puno nemira
eXtREMe
vatra
IVAN VIP
Banex
Hagrid
folkshowbiz
monika
beba
Tijana
Laxic
slop
tixy27
Mileeee
*anna*
Me&Myself
VIP Live
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 39 od 40]

951Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:08 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

jovo dangubo Very Happy Very Happy Very Happy kad me volis ti me zeni a ti bezis od braka pa tu se nesto ne slaze c,c,c

952Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:11 am

srce puno nemira

srce puno nemira

pa to i ja kazem... ne slaze se...

necu da se zenim da ne bude posle "sta ce mi burma na desnoj ruci kad mi jos pogled ka tebi luta, ona je KUCKA znala da prasta cekala svojih 5 minuta"...

953Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:13 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

PAD Very Happy Very Happy Very Happy
da ne bude posle:kog da ljubim posle tebe Smile
bolje jovo dangubo

954Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:15 am

srce puno nemira

srce puno nemira

ma mirine pesme inspirisu bre...


zato ja i rekoh da cu da se zenim kad zavrsim faks i zaposlim se, ali pre nego sto kupim kucu...
jer ako se prvo skucim, onda kad krenu one "lepu kucu imas mali, cesto kraj nje prolazim"... ihaaj... necu znati dal me vole zbog mene il zbog kuce...

tako da cu ja prvo da se zenim, pa da kupujem kucu Very Happy

955Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:29 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

alo bre ti ima da se zenis sa nekom sto voli miru pa da pevate po ceo dan
od jove dangube Very Happy preko zaveta Very Happy do novog albuma koji ce izaci nekada(1,2,3..............) Very Happy

956Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:39 am

srce puno nemira

srce puno nemira

lol!


ne teraj me na silu da se zenim, pobecicu na KIPAR! Laughing

957Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:43 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

vodicu te u bioskop da izaberes zenu Very Happy Very Happy Very Happy

958Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:45 am

srce puno nemira

srce puno nemira

samo ako do tamo ne moram da se vozim u gradskom prevozu, ne pusta me mira Laughing

959Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:46 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

sreca pa imam kola inace bi bilo pucambre

960Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:47 am

srce puno nemira

srce puno nemira

al bmw?
ja ne idem ni u jednim drugim kolima...

samo crni bmw, da mi se slaze uz bele carape Laughing

961Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:48 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

Very Happy Very Happy Very Happy
ako obujes bele carape obecavam crni bmw i crne naocare Cool

962Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 2:54 am

srce puno nemira

srce puno nemira

ako obujem te carape obecaj ti meni jedan dobar pancir i kacigu bolje Laughing

963Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 3:08 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

ja sam ipak za neku drugu boju carapa Very Happy
da ne bismo studirali u inostranstvu

964Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 3:12 am

srce puno nemira

srce puno nemira

bolje, bolje... svako se danas krije po zbunovima, ispred bioskopa... nigde covek nije bezbedan Very Happy

965Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 3:18 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

PAD
opasnosti vrebaju na sve strane lol!

966Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 9:58 am

Mina

Mina

Mi smo za jedno veče napisali oko 15 strana Laughing Od kako nema Tee,mi ko pušteni s lanca Laughing Kako li će biti sledećih 9 dana u Teinom odsustvu,ima da pravimo bahanalije na forumu Smile Ali kad dođe Tea onda smo ga svi ugasili pale posle neće smeti više nikad da ode negde na odmor Laughing
I ljudi,šta ste radili do 5 ujutru,alo bre,treba da spavate Laughing

Nego da se vratimo na temu-MIRA U GRAND REVIJI

967Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 1:11 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

pa kad macke nema misevi kolo vode Very Happy ajmo sad biti fini blizi se teicin povratak Very Happy
hoce neko kupiti i skenirati grand reviju?

ps.mina bar da je bilo pet...ja sam se toliko smejala da sam probudila ceo komsiluk Very Happy

968Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 3:04 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Ma voli nas Teica poslat ću joj danas poruku da zna šta je čeka. Laughing

http://www.slavica-cukteras.net

969Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 3:14 pm

Mina

Mina

Mile,nemoj da joj kažeš šta radimo,strefiće je nešto,bolje laži,reci da smo fini,poslušni...Nek se odmori jadna,mislim da smo joj mi i Mira preko glave Laughing
Kolko nam nedostaje,ne može ni jedan post da prođe bez njenog pominjanja Smile


Meni ne radi skener već 6 meseci(i mene mrzi da ga popravim ili kupim drugi),tako da ako niko ne kupi,ja ću,pa ću se naterati da rešim taj problem Smile Do kad će biti ovaj broj,do četvrtka?


P.S.Ajmo da budemo fini(ako je to moguće),možemo na četu da nastavimo našu diskusiju-zajebanciju...

970Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 3:27 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Ja imam skener, ali nemam gdje kupit grand reviju Crying or Very sad

http://www.slavica-cukteras.net

971Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:28 pm

Monika Mesulic



U Gradisci je sinoc bilo odlicno i neponovljivo, nemam rijeci!Ostalo se do zore! Mira je extra zena i naravno pjevacica! Svaka cast, Miro! Very Happy



Poslednji izmenio Monika Mesulic dana Sub Jul 11, 2009 4:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

972Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:31 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Ja imam Grand Reviju vec par dana (meni stize ranije) ali kako nema Tee da me podseca na to, ja skroz zaboravio da skeniram...

Aj sad cu ja postaviti intervju...

973Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:37 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

monika ajde nam malo opsirnije ispricaj kako je bilo Very Happy mile nemoj biti tuzan sto nisi bio Crying or Very sad
nemanja skeniraj!

974Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:42 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Tek sad plačem Crying or Very sad

http://www.slavica-cukteras.net

975Mira Skoric-Info - Page 39 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:45 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

mile to se monika salila nije mira ni pevala sinoc tamo Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 39 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu