Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mira Skoric-Info

+21
andjeoskog lica vrag
OoOLukaOoO
seki tigar
vitez
srce puno nemira
eXtREMe
vatra
IVAN VIP
Banex
Hagrid
folkshowbiz
monika
beba
Tijana
Laxic
slop
tixy27
Mileeee
*anna*
Me&Myself
VIP Live
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole  Poruka [Strana 40 od 40]

976Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:47 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

lol!

977Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:47 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Evo kume, da mi ne budes tuzan... Specijalno za tebe:



Mira Skoric-Info - Page 40 1878821_1 Mira Skoric-Info - Page 40 1878822_2

978Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:49 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

nemanja ne pocinji poslacu te na kipar Very Happy


hvala za sken tnxxx

979Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:51 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Ne pocinjem ja nista... I nema na cemu Wink

Ali moram da ogovaram malo ovaj intervju Laughing


Znaci pogledajte samo odgovore... Mira ni jedan odgovor nema duzi od 3 reci, a Serif nijedan kraci od 3 reda Laughing

980Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:54 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

a sta kazes na pitanje:cega se plasite? da li nam je ista stvar pala na pamet Very Happy Very Happy Very Happy
mira ukratko a serif...

981Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:56 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

avion je bio poslednje sto bi mi palo na pamet...

ocekivao sam da ce to biti jedini mirin dug odgovor - plasim se da milica ne ode sama u bioskop, da je ne jure decaci, da se ne vozi gradskim prevozom... Laughing

982Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 4:58 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

po tom odgovoru bi rekla da to nisu njeni odgovori
da li je ona uopste dala taj intervju? Smile

983Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 5:01 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

hahahaha... nazalost jesu njeni - izbrisala bi iz secanja celu 2003. godinu.. pa onda Hani, cigarete, hronicno ljuta, estrada je dzungla, bolje da je pametna (ja sam jedna IZUZETNO INTELIGENTNA ZENA), pa se ni sa kim ne bi menjala...

jedino mi je taj odgovor sumnjiv... a mozda i nije Very Happy
time je htela pravim fanovima da pokaze sto do sada nije otisla po nju u london - PLASI SE AVIONA! Laughing

984Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 5:07 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

Very Happy Very Happy Very Happy daaaaaaaaaa,poenta je u tome,sreca milicina da se mira plasi aviona
o ne,sve od sinoc mi sada navire Very Happy moramo prestati da pisemo Very Happy

985Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 5:10 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

srce puno nemira ::Evo kume, da mi ne budes tuzan... Specijalno za tebe:



Mira Skoric-Info - Page 40 1878821_1 Mira Skoric-Info - Page 40 1878822_2



Teiceee vidi sta imamo za tebeeeee...
Nemoj da se ljutis na nas, offtopicujemo ko ludi, ali radimo biznis Very Happy

986Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 6:37 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Kratko i jasno Laughing

http://www.slavica-cukteras.net

987Mira Skoric-Info - Page 40 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 7:00 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 40 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu