Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mira Skoric-Info

+21
andjeoskog lica vrag
OoOLukaOoO
seki tigar
vitez
srce puno nemira
eXtREMe
vatra
IVAN VIP
Banex
Hagrid
folkshowbiz
monika
beba
Tijana
Laxic
slop
tixy27
Mileeee
*anna*
Me&Myself
VIP Live
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 38 od 40]

926Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Pet Jul 10, 2009 11:58 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

pa ti mina ne znas da cenis prave vrednosti Very Happy c,c,c sram te bilo

927Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:00 am

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Mina ::Barenje?Misliš na vatanje?Kad kažes drugim(to ti je muški rod),misliš drugom?

Vanja,jadna ti,ništa pre braka...još će biti neiskusan... Crying or Very sad E,ovo još nisam videla da devojka ubeđuje momka da imaju sex...c,c,c...

Mislio sam na cure.
Pa nisam ja kriv što me bivša tjerala na to, a ja nisam htio...zato me i svi zajebavaju da se bojim p...e Crying or Very sad

http://www.slavica-cukteras.net

928Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:03 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

al te nije naterala a to znaci da imas stav Very Happy Very Happy Very Happy
samo ti njima reci:alo bre,ti bre

929Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:05 am

Mina

Mina

Još samo mi ti reci da si nevina,pa da me srčka strefi!Naravno da nećeš da se izjašnjavaš,jer ipak smo mi dame,i ne pričamo o tome! Smile
Cenim ja prave vrednosti,i baš gotivim Mileta zbog ove njegove odluke!Ali ne poznajem ni jednog dečka koji ima isti stav kao Mile.Iz mog iskustva svi muškarci bi da zaskoče bilo šta,pa i neku devojku koju 1.put vide,a i ona bi dala...Mada to ne znači da su oni loši drugovi,i ljudi...


Terala te,a ti nisi hteo!HAhahahahhahahha,padam.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

930Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:06 am

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Ma mene ne možeš tjerat na nešto...da mi kažeš nemoj skočit s zgrade u inat bi skočio...gadan sam karakter Rolling Eyes

http://www.slavica-cukteras.net

931Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:08 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

gadan karakter!sad te jos vise volim,znaci lepo cemo se svadjati Very Happy
mina vidis kako je divan,redak primerak muskog roda i zato ga ne delim ni sa tobom Very Happy

932Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:09 am

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Ma šalim se da neću prije braka, ali ja vjerujem da za to trebaju emocije, a ne da se ja ispražnjavam nad nekim ili ona nad mnom...imam za takve stvari ruku Laughing

http://www.slavica-cukteras.net

933Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:10 am

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

vanjar ::gadan karakter!sad te jos vise volim,znaci lepo cemo se svadjati Very Happy
mina vidis kako je divan,redak primerak muskog roda i zato ga ne delim ni sa tobom Very Happy

Kak je tea jednom rekla: "Osoba bez dlake na jeziku koja puca gdje treba i ne treba" Embarassed

http://www.slavica-cukteras.net

934Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:15 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

mudra teica Very Happy svidja mi se njen opis

935Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:16 am

Mina

Mina

Mileeee ::Ma šalim se da neću prije braka, ali ja vjerujem da za to trebaju emocije, a ne da se ja ispražnjavam nad nekim ili ona nad mnom...imam za takve stvari ruku Laughing

Mile,mislim da si to jedini muškarac koji u to veruje,bravo!I ja u to verujem,ali mi, devojke smo romantičnije od vas...



Ok,Vanja,neću ga dirati!Vidim da te je oduševio Smile
Meni treba neki iskusan,da me poduči Smile A kad nađem sex-mašinu,rado ću je deliti sa tobom Vanja!osim ako se ti ne čuvaš za Mileta Laughing

936Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:20 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

pa za tu sex masinu cemo se dogovoriti Very Happy Very Happy Very Happy

937Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:21 am

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Ja koliko sam se priča naslušao od frendova i frendica imam iskustva više nego oni što imaju redovit odnos (da se ljepše izrazim Razz )

http://www.slavica-cukteras.net

938Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:24 am

Mina

Mina

džabe teorija,ako nema prakse Laughing

939Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:24 am

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Laughing Laughing Laughing lom Laughing Laughing Laughing

http://www.slavica-cukteras.net

940Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:28 am

Mina

Mina

Golupčići,ostavljam vas!Nemojte plakati Very Happy Ne mogu više da vam držim sveću Rolling Eyes
Baš mi je bilo lepo večeras,dosta sam se smejala Very Happy I nadam se da ćemo imati još ovakvih razgovora Wink Laughing

941Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:31 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

napravi fejs Very Happy

942Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:31 am

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Ubit će nas tea što smo napravili od teme, ali nje nema i nema. Laughing
Ja isto odoh radio sam jutarnju i oči mi se sklapaju jedino me smijeh držao budnim.

Laku noć moje dame!!!! Very Happy

http://www.slavica-cukteras.net

943Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 12:33 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

laku noc Very Happy
gotovi smo kad tea dodje

944Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 1:24 am

srce puno nemira

srce puno nemira

E Tea, Tea... Sad mi je jasno sto si trazila da ti pripazim na forum... Ako su UREDNICI (citaj - Mile) ovakvi, sta ocekivati od obicnih clanova...


Nego, kad ce vec Tea da puca, nek puca u sve... I'm in.
Dobro bre kume, dokle ces ti vise da me zenis?! Very Happy
Ozenio me ti na jednom forumu, pa se ja razveo, pa me zenili sa Teom na onom forumu koji je zamena onom prvom, pa me zenili sa jos 10 forumasica, ne znam ni ja vise sa kojom nisu...
Aman dosta je vise!


Ja se ne zenim dok ne zavrsim faks i nadjem posao! Kraj!
(a za sada mi je stalno zanimanje - zenidba Mileta na svakom cosku) Laughing


Inace, podrzavam kuma u temi ljubav i seks... Eto, sad idem, mozda me Tea ipak ostavi u zivotu Very Happy

945Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 1:32 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

cuti nemanja mina je iz beograda pa ne moras da trazis stan kad pocne faks,dobijes i devojku i stan Very Happy

946Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 1:34 am

srce puno nemira

srce puno nemira

hahahahahahahahhaahahhaaha

vidi ti nju sto je prakticna, neverovatna stvar Very Happy


ne, ne... ne znamo se mi dovoljno... ipak cu ja da zivim sa najboljim drugom u stanu, a ona ce uvek biti dobrodosla da me poseti Very Happy

Ali se NE zenim Very Happy

947Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 1:37 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

sto bi rekla mina:ne znam kako izgledate Very Happy
ok,ja sam samo htela da pomognem a ti se ne das Very Happy
usvojili smo:nema zenidbe i nista pre braka Very Happy

948Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 1:43 am

srce puno nemira

srce puno nemira

a ne, ne, ne, ne...

nisam ja u fazonu nista pre braka, al stvar principa znaj da nisam lak jaaaaa xD


ja sam rekao NISTA BEZ LJUBAVI, a ne nista pre braka Very Happy

949Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 1:49 am

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

aaaaaaaa nemanja,nemanja namazan si ti
ljubavnici,ljubavnici ti je hit a pricas o principu.sad si provaljen Very Happy

950Mira Skoric-Info - Page 38 Empty Re: Mira Skoric-Info Sub Jul 11, 2009 1:53 am

srce puno nemira

srce puno nemira

hehe... hit mi je i "jova danguba"...

tamo kaze "da me volis pricas mene, kad me volis TI ME ZENI"... ali nemaaaa!!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 38 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu