Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

29 Maj - Ljig

+7
andjeoskog lica vrag
Mileeee
srce puno nemira
beba
Mina
Me&Myself
snoopy
11 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

129 Maj - Ljig Empty 29 Maj - Ljig Sub Maj 16, 2009 6:39 am

snoopy

snoopy

Evo, ovako za 29. maj: Mira peva kod Cecinog Dragana, u Malom zmaju, pocetak negde oko 21:30. Ulaznica 300 dinara. Ako se organizujete, reci cemo Ceci da vam sacuva separe neki da lepo uzivate zajedno.

A veceras, ne znam sta da vam kazem - nadam se iskreno da cemo slaviti i da ce Ceca uci direktno u top 5 za Arenu. Unapred hvala na svakom glasu!
Pozdrav svim Mirinim fanovima

229 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Sub Maj 16, 2009 8:59 am

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Hvala ti snoopy, ako bude interesovanje sa sajta, javljam ti pa da sredis lepo da uzivaju svi zajedno u separeu i da se vide sa Mirom. Very Happy

Za veceras, sta drugo da ti kazem sem da cu ja moralnu podrsku da joj pruzim, nazalost glasanje preko roaminga su ukinuli i odavde ne mogu da glasam. Ali sigurna sam da Ceca prolazi dalje, cula sam da joj je ovo mnogo bolji nastup i od "Djelem, djelem". Wink

http://www.mira-skoric.com

329 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Sub Maj 16, 2009 3:42 pm

Mina

Mina

Meni se ide,ali zajebano je sto moji roditelji nisu tu za taj vikend=ni kola nisu tu. Crying or Very sad A bus mi je cimanje...
A to pocinje recimo oko 10,i recimo zavrsva se u 2,sta ja da radim u Ljigu do 1.jutarnjog busa za BG?
Ajde ako neko ima neku pametnu ideju,ili mi iz Bg i okoline da se nekako organizujem,nek kaze?

Mada mislim da od ovoga nece biti nista,jer mi Beogradjani smo navikli da nam je sve na dlan,i ovo je preveliko cimanje...

Zasto Miro ne pevas u BG?ZASTO?Zasto uvek na tezi nacin,aaaaaaaaaa....

429 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Sub Maj 16, 2009 5:41 pm

beba

beba

aaaajjjjj duša moja...na moj rođendan pjeva...gdje je to uopće???

529 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Sub Maj 16, 2009 6:40 pm

Mina

Mina

beba ::gdje je to uopće???
To ti je izmedju Lazarevca i G.Milanovca,ide do njega magistralni put. Odnosno,kad ides iz BG u Cacak,na 2/3puta.

629 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Sub Maj 16, 2009 10:06 pm

beba

beba

hvala na objašnjenju...al moram potražit kartu...iz bosne sam,pa takve stvari ne znam napamet...

729 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Ned Maj 17, 2009 4:13 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Daleko mi je to mnogo... Ma i Mira, gde ide tamo da peva od svih gradova u Srbiji!

829 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Ned Maj 17, 2009 4:25 pm

Mina

Mina

srce puno nemira ::Daleko mi je to mnogo... Ma i Mira, gde ide tamo da peva od svih gradova u Srbiji!

hehehe,slazem se sa tobom...


Ja sam se iznenadila kad sam naisla na interesovanje za Miru u mom drustvu,ima ljudi koji bi isli da je slusaju,ali da li do Ljiga-to je pitanje,saznacu do 29.

929 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Ned Maj 17, 2009 4:36 pm

srce puno nemira

srce puno nemira

Ja znam sigurno da necu nikog nagovoriti do Ljiga da ide, ma i ja sam necu da idem... Ne puca mi se toliki put.

1029 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Ned Maj 17, 2009 8:16 pm

beba

beba

aj šta se vi žalite...daleko vam...zamislite tek meni...em maloljetna,em je to srbija...a ja baksuz pa to na moj rođendan...to bi bilo predivno otić....al sam ja baksuz...ajde idite oboje...i hoću slike...i da mi je pozdravite i izljubite...jel jasno???

1129 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Ned Maj 17, 2009 9:28 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Tixy je u pravu, ona peva tamo zbog njih jer se to vidi po ceni ulaznica, sto znaci da je malo teze da ce nositi bend sa sobom a to je bedak. Pokusacu da saznam o cemu se konkretnije radi, tj kako ce se funkcionisati prateci instrumenti. Ako bude samo sa kvalijaturistom onda vam se ne isplati da putujete 80km. Mada, da sam ja u Srbiji za Miru se sve isplati. Laughing

http://www.mira-skoric.com

1229 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Pet Maj 22, 2009 5:26 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

OBAVESTENJE:

Sad su mi potvrdili, Mira ipak dolazi sa bendom, sto znaci da ce biti super ludo! Sto znaci ako planirate da se dogovorite i idete na nastup, javljajte u toku ove nedelje ( sto pre ) da sredim separe-a i sve to.
Postoji sansa da zapeva i Ceca Tanasic sa njom malo na sceni, ali za to jos uvek se ne zna.

http://www.mira-skoric.com

1329 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Pet Maj 22, 2009 6:29 pm

Mina

Mina

Me&Myself ::OBAVESTENJE:

Sad su mi potvrdili, Mira ipak dolazi sa bendom, sto znaci da ce biti super ludo! Sto znaci ako planirate da se dogovorite i idete na nastup, javljajte u toku ove nedelje ( sto pre ) da sredim separe-a i sve to.
Postoji sansa da zapeva i Ceca Tanasic sa njom malo na sceni, ali za to jos uvek se ne zna.


Toga sam se i plašila...
Meni sve zavisi da li je neko dovoljno lud da ide samnom,nagovaram drustvo...
Znači,ne mogu da verujem,Mira posle verovatno dugo vremena peva u Srbiji i to je našla u nekom selu 60km od BGa,a što je još gore,meni kola nisu tu!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.Koji sam ja baksuz...

1429 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Pet Maj 22, 2009 6:35 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ako dolazi jos neko sa sajta, mozete ici nekoliko sa jednim autom, pa podelite pare za gorivo. Ili sta ja znam.. Stvarno ne znam, evo vam temu i pisete, dogovarajte se, organizujte se, imate i privatne poruke ako necete javno u temi, pa ako ispadne nesto na kraju od te organizacije ja i snoopy smo svakako tu da vam sredimo separe i sve ostalo...Obavestavajte me.

http://www.mira-skoric.com

1529 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Pet Maj 22, 2009 6:40 pm

Mileeee

Mileeee
Urednik
Urednik

Ma šta ti je 60 km pa to ti je sat vremena. Ja ne bi to propustio za ništa na ovom svijetu no ako stvarno nemaš kako...šteta Sad

http://www.slavica-cukteras.net

1629 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Pet Maj 22, 2009 6:48 pm

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Ma i Mira je stvarno najnedefiniranija pojava na estradi. Rolling Eyes
U nekim vecim klubovima i na nekim vecim mestima gde je interesovanje mnogo vece dodje sa klavijaturistom i boli je uvo - uopste ne pripazuje na to kako da obezbedi dobar bend da je prati iza sebe, a ovde moze da dovuce i benda i to pretpostavljam buklvano za DZ sa obzirom na cenu ulaznice.

http://www.mira-skoric.com

1729 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Pet Maj 22, 2009 6:50 pm

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

mogla je bas da peva negde malo blize beograd,novi sad,subotica.ovo mi je bas daleko

1829 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Pet Maj 22, 2009 11:03 pm

Mina

Mina

Mileeee ::Ma šta ti je 60 km pa to ti je sat vremena. Ja ne bi to propustio za ništa na ovom svijetu no ako stvarno nemaš kako...šteta Sad

To me najviše i ubija jer je relativno blizu... ma da ja imam kola,ne bi bilo problema,onda ne bi bilo mesta,svi bi hteli da idu...
A ovako moram busom,i moram nekog da nagovorim da ide samnom,jer će Mira verovatno završti oko 3,a onda treba blejati sa nekim do 5 ujutru i hvatati bus za BG...Vidiš kolko je bez kola komplikovano?!

Evo sad gledam red vožnje,baš je extra,bus za Ljig ima na svakih 30-60min,a od Ljiga ka Bg valjda od 5,mada zvaću ovih dana da proverim...
Još samo vremensku prognozu da proverim...

Ej Miro,Miro...kako me mučiš...

1929 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Sub Maj 23, 2009 9:42 am

beba

beba

još 6 dana... Sad

2029 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Pon Maj 25, 2009 11:02 am

slop

slop
Urednik
Urednik

kad ce u sloveniju Laughing

2129 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Pon Maj 25, 2009 5:07 pm

Mina

Mina

Ja definitivno ne idem. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Pokušala sam da nagovorim društvo,ali svi imaju ispite,ili im je veliko cimanje ići do Ljiga... Ne poznajem nekog velikog Mirinog fana,tako da... Crying or Very sad
Stvarno sam htela,ali...Ne mogu da verujem da od svih dana u godini,Mira izabere dan kada moji idu na odmor kolima,i ja jadna ostajem na autobuskom prevozu...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

2229 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Uto Maj 26, 2009 9:52 pm

beba

beba

...3...


skoro ...2...


ja samo odbrojavam... Sad

2329 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Sre Maj 27, 2009 11:34 am

slop

slop
Urednik
Urednik

2 Twisted Evil

2429 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Sre Maj 27, 2009 11:36 am

srce puno nemira

srce puno nemira

KONCERT OTKAZAN!




Dugo najavljivani koncert Mire Skoric u Ljigu otkazan je!
Naime, nakon prolaska Svetlane Tanasic u finale ovogodisnjeg takmicenja za "Zvezde Granda", novopecena estradnjakusa otkazala je sve nastupe u svom lokalu.
Kako saznajemo od izvora bliskih Big Mami, nastupi su otkazani zato sto nova zvezda smatra da je vec afirmisana pevacica koja ima dovoljno publike da svako vece puni hale, tako da joj jedna Mira Skoric za to nije potrebna.
Da slava moze da te udari u glavu znamo na mnogo primera, ali ovaj do sada je neprevazidjen. Nadajmo se da ce doticna gospodja sleteti na zemlju, jer sa ovakvim stavom moze nestati sa estrade brze nego sto je tu dospela.




Mira: RAZOCARANA SAM!


Folk pevacica Mira Skoric razocarana je postupkom njenog ovogodisnjeg favorita.

"Alo bre, ne mogu da verujem bre, ona meni tako! Kukala je na moje pesme i moje ime mesecima me dizala u nebesa i skupljala MOJE fanove da glasaju za nju, a sada ce da glumi vecu zvezdu od Mire Skoric bre, aloooo! Nemam daljih komentara, idem da cistim malo po kuci, ili PUCAM!"


Svetlaninu verziju price jos uvek nismo uspeli da cujemo jer nismo uspeli da stupimo u kontakt sa njom do izlaska ovog broja.
Da li je na pomolu novi estradni rat, saznacemo uskoro, a mi cemo biti tu da vas o svemu obavestimo.


GLAS LAZNOSTI
utorak, 27.maj 2009.



lol!
da neko ne pomisli nesto drugo, ili da novinarcici ovo ne prekopiraju:
INTERVJU JE POTPUNO IZMISLJEN RADI ZABAVE NA FORUMU! Very Happy



Poslednji put izmenio srce puno nemira dana Sre Maj 27, 2009 11:39 am, izmenio ukupno 3 puta

2529 Maj - Ljig Empty Re: 29 Maj - Ljig Sre Maj 27, 2009 11:38 am

slop

slop
Urednik
Urednik

glas laznosti :/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu