Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mira Skoric i Serif Konjevic - "Tragovi secanja": Upuceni u celu pricu tvrde da ce pesma postati veliki hit i da ce, ako ne skinuti sa trona, onda se bar pribliziti pesmi Dina Merlina i Vesne Zmijanac "Jorgovani", koja vec godinama neprikosnoveno vlada kad je rec o duetima.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO

+2
Me&Myself
Ti_si_ko_i_ja
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

107.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO Empty 07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO Čet Nov 05, 2009 3:37 pm

Ti_si_ko_i_ja

Ti_si_ko_i_ja

Gost veceri : MIRA ŠKORIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!













pucam2

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Oooo lepo se provedi, cekamo slikice i izvestaj. Very Happy

http://www.mira-skoric.com

Ti_si_ko_i_ja

Ti_si_ko_i_ja

Jedva cekam !

Ti_si_ko_i_ja

Ti_si_ko_i_ja

Dragi moji, pred vama je izveštaj o jednoj lepoj i nezaboravnoj noći koju sam proveo uz hitove i lik, nase drage i jedinstvene Mire Škorić.
Odmah na početku želeo bih istaći da me vest o njenom gostovanju u mome gradu jednostavno oduševila jer ranije nisam imao priliku da budem na njenom koncertu niti imao tu čast da je upoznam međutim sinoć je došlo do promene situacije.
O Miri oduvek sam imao lepo mišljenje međutim dokazala mi je da je prava carica. Prvenstveno i pored prehlade njen glas i pevanje me oduševilo.
Kada je došla, video sam da je sela sa nekim društvom pa nisam želeo odmah da je „napadnem“, pustio sam da prodje vreme a i muzika je bila preglasna tako da sam se bojao da se nećemo moći sporazumeti, nije prošlo mnogo eto ti nje. Naravno, aplauz je pratio Miru do pojave na binu.
Izgledala je fenomenalno a pevala je kao slavuj.
Tako lep,čist i jak glas, zaista je bilo oduševljenje slušati je. Otvorila je nastup sa pesmom „Ti si ko i ja“ na šta je nastalo opšte oduševljenje prisutnih pa su mnogi i zaigrali , doduše oko svojih stolova valjda su se stideli da izadju prvi na podijum.
Nakon ovog mega hita redjale su se mnoge pesme, ne znam dal ću ih redom napisati ali eto da znate kakav je Mirin repertoar: Tako si pao, Necu preziveti, Otkaci, Ne daj me majko, Jos uvek te volim, Boze snage daj, Kao led se istopim, Koji je danas dan,Rodicu ti sina, Kog da ljubim posle tebe,Nijedan drugi, Losa procena pa onda pesme Ane Bekute, Ace Lukasa, Zorice, Grome moj.
Dok je pevala osmehnula mi se par puta, pa sam joj ubrzo prišao i pokazao CD „Rodicu ti sina“ i pokazavši tri prsta dao do znanja da želim da otpeva pesmu „Nisi mi sudbina“ jer je pod rednim brojem 3, što je ona učinila sa zadovoljstvom i gledala me kako uživam dok je ona pevala meni jednu od najomiljenijih pesama. TO je bio blok koji je trajao malo duze od sat vremena pa sam znao da je to to, i onda nakon 10tak minuta krenuo sam da se pozdravim i upoznam sa našom Mirom. Kada sam joj prišao, ona je ustala i rukovali smo se da bih joj ja rekao na uvo, pošto je bilo jako bučno od muzike, da sam ja iz njenog fan kluba a onda je ona meni rekla TEA mi je rekla da ćeš doći, jako mi je drago i od srca me zagrlila i poljubila i onda sam joj rekao da joj se divim da je zaista, veliki profesionalac, da je još lepša uživo i predao sam joj buket cveća u ime moje , Tee i naravno njenog fan kluba na čemu se ona oduševila i zahvalila se a ja se ovom prilikom želim zahvaliti mojoj drugarici Tei na svemu što je učinila. Hvala ti srce drago ! Pevačica iz Sarajeva koja je sedela do Mire je meni rekla „Evo, ja ću ustati , ti sedni pored Mire“ i ja sam rekao Hvala puno pa sam sedeo sa Mirom i još malo smo se ispričali,oko novog albuma, koncerta u Areni koji planira da odrzi nakon izlazka novog albuma i tome da bih voleo da dođe češće u Sarajevo,njenih pesama i da mi je njen album koji sam imao to veče meni jedan od najdražih svih vremena.
Onda mi je dala autogram na CD-u naravno, oduševila me njena posveta ipak se sa Mirom susrećem prvi put i drago mi je da me je za tako kratko vreme zgotivila, izljubili se i izgrlili i onda smo se slikali, naravno ona pevacica je bila ljubazna da nas uslika i pokazao sam Miri sliku i ona je rekla da je lepa slika, zaista. Što i sami vidite, naravno !
Bilo mi je tako lepo da vam ne mogu opisati, Mira je tako slatka, ljubazna i zaista sam oduševljen glasom i njenim likom , ma carica je!
P.s. Uskoro će biti i slika, samo se malo strpite.



Poslednji izmenio Ti_si_ko_i_ja dana Ned Nov 08, 2009 2:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Mnogo dobar izvestaj, iz napisanog se moze zakljuciti da si odusevljen i pun utisaka. Very Happy I meni je drago kad procitam ovakve stvari je znam da i pored toga sto se moja komunikacija s njom svedi iskljucivo putem telefona i interneta, ono uzivo nije daleko od toga i je ona stvarno pravi covek. Pevanje je suvisno komentarisati, to se svakako cuje i oseca i na tv-u. Jedva cekam slike pogotovo onu posvetu na CD-u. Wink

http://www.mira-skoric.com

Mina

Mina

Extra,drago mi je što si se lepo proveo! Smile I super što si napisao njen repertoar,baš me je zanimalo koje od svojih mnogobrojnih pesama peva..

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

Peva i Naj. prijatelji, ista nam je tuga, strah od ljubavi, niz vene mi tiho teces, manastirska vrata.. ali valjda to zavisi od atmosfere i raspolozenja, u kafani sigurno preovladaju narodnjake dok u ovim modernijim klubovima peva valjda i pesme sa zadnjeg albuma. Ali eto recimo za "necu preziveti" nisam imala pojma da peva na nastupima, znaci da joj dobro prolaze singlovi. Dobro je sto peva i "Boze snage daj", iako priznajem da ne bih volela da cujem tu pesmu otsviranu iskljucivo klavijaturom Laughing, za to treba dobar bend.

Zaboravio si "ni jedan drugi". Ili to nije pevala??

http://www.mira-skoric.com

Ti_si_ko_i_ja

Ti_si_ko_i_ja

07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO 2317789_edi1 07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO 2317790_edi2 07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO 2317791_edi3 07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO 2317792_edi4 07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO 2317793_edi5 07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO 2317798_edi7

Ti_si_ko_i_ja

Ti_si_ko_i_ja

eto i nas...

07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO 2317794_edi6

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

slika vam je predivna!
a mirka prelepa. Very Happy

http://www.mira-skoric.com

Ti_si_ko_i_ja

Ti_si_ko_i_ja

Mirina posveta meni, hvala joj najlepše !

07.11.2009 - RESTORAN 'BAZENI' SARAJEVO Nnnnu

tixy27

tixy27

super je izvestaj, a i po slikama se vidi da je bila bas dobro raspolozena.

Me&Myself

Me&Myself
Urednik
Urednik

i obrve su joj Cool

http://www.mira-skoric.com

Mina

Mina

Nego,zaboravih da pitam-da li je Mira explicitno rekla da će koncert biti u Areni?ili možda razmišlja o drugim mestima?

oljaolja

oljaolja

slike su super.mira je carica

andjeoskog lica vrag

andjeoskog lica vrag
Urednik
Urednik

odlican izvestaj,super slike...drago nam je da si se lepo proveo Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» 13.01.2009 - Jahorina

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu